2737
2734
عنوان

از دختر هفت سالم خستم…😔😔😔

1252 بازدید | 49 پست

انقدر مشكلاتش زباده كه خستم كرده هفت ساله خونه دل خوردم ووحي و جسمي مشكل داره 

اخلاقش خوب نيست 

رفتارش خرابه

دروغ ميگه 

پدر آبجي كوچيكشو در اورده

بچه تو دسشويي بود لامپو روش خاموش ميكرد اونم جيغ ميزد دسشوييمونم تو حياط خلوته تا برسونم خودمو بچه جيگرش تركيد الان ٣ ماهه ميترسه از من جدا شه 

كاراي خطرناك ميكنه 

روانشناس بردم روانپزشك بردم 

ازش خستم دلم ميخواد مامانم يا يكي كه بهش اعتماد دارم بياد يه هفته ببرتش حداقل يه نفس بكشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیچاره پس مادر من چی بگه 

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2728

روانشناس و روانپزشک چی گفتن؟مشکل جسمیش چیه؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2738

رفتار شما باهاش چجوریع چون بچه ها از پدر و مادر الگو میگیرن.اگه بین بچه هاتون فرق بزارین و تبعیض قائل بشین و به کوچیکه بیشتر از بزرگه توجه کنین بچه ها لج میکنن

همون رپر معروفه.......❤️

آخی دلم برات سوخت ببین از کی خیلی حساب می بره و می ترسه بگو اون باهاش حرف بزنه 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
روانشناس و روانپزشک چی گفتن؟مشکل جسمیش چیه؟

پاهاش مشكل داره دكتر گفت تابستون ببرم ام ار اي خيلي كيفته تعادل نداره 

اضافه وزن شديد داره 

آلرژي شديد داره هزار تا دكتر بردم كلي دارو مصرف كرد كل سال رو مريضه عصبي شدم از دستش

بيش فعالي داره و بايد دارو مصرف كنه كه دكترش هنوز اجازشو نداده

2706