2733
2734
عنوان

خونریزی چهارروز بعد پریودی

101 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها من شنبه پریودیم تموم شده امروز رابطه پرخطر داشتم بعدش دوتا قرص ال دی خوردم از عصر یه حالت خیلی خفیف گرفتگی رحم داشتم نیم ساعت پیش معذرت میخوام خون ازم دفع شد یعنی چی ؟حاملم ؟داره سقط میشه ؟عوارض قرصه ؟؟

اصلا تازمانی که موقع تخمک گذاری نباشه شما به هیچ وجه باردار نمیشین 

چرخه پریودیتون مگه دستتون نیست آخرین بار چندم پریود شدین و آخرین رابطتون کی بوده

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا تازمانی که موقع تخمک گذاری نباشه شما به هیچ وجه باردار نمیشین  چرخه پریودیتون مگه دستتون ...

پریودیم بیست وچهار فروردین بوده امروز چهار روزه که پاکم ببخشید رابطم امروز ظهر بوده

اصلا تازمانی که موقع تخمک گذاری نباشه شما به هیچ وجه باردار نمیشین  چرخه پریودیتون مگه دستتون ...

عزیزم میتونم ازتون راهنمایی بگیرم، من عقدم  ولی هنوز ازداج نکردیم‌و حدودا پنج اسفند با همسرم رابطه بدون دخول داشتیم و ببخشید که صریحا حرف میزنم چون فکرم مشغوله مجبورم همه چیزو بگم

خود آب همسرم با من تماسی نداشت فقط از  پیش آب مطمئن نیستم که ممکنه با واژنم تماس پیدا کرده باشه تو اون رابطه، خیلی ترسیدم که نکنه باردار بشم

چند روز بعدش پریود شدم ده اسفند، و ماه بعد پونزده فروردینم پریود شدم که دقیقا یادمه پنج روز خونریزی مثل بقیه پریودام بود

ولی الان هم توهم بارداری از سرم بیرون نرفته هنوز گاهی میترسم فک میکنم شکمم سفته یا توهمای اینجوری.

امکان بارداری با دوبار پریود نیست درسته؟

ببخشید که سوالم طولانی شد

2740
عزیزم میتونم ازتون راهنمایی بگیرم، من عقدم  ولی هنوز ازداج نکردیم‌و حدودا پنج اسفند با همسرم را ...

وقتی پریود شدین اصلا امکان نداره خیالتون راحت

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>
وقتی پریود شدین اصلا امکان نداره خیالتون راحت

اخه توی نی نی سایت یه بار تاپیک زدم بعضیا نوشته بودن که ما تو بارداری پریود میشدین خیلی خیای ترسیدم و بخاطر همین ترس ولم نمیکنه

2706