2737
2734
عنوان

آینده خودم و بقیه رو میبینم

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 25 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببخشید،یک حالت استرس دلشوره میادسراغتون

اره چطورمگه 

خواب هم میبینم هراتفاقی بخاد بیفته یامثلا یهو اون اتفاق قراره بیفته یه لحظه میاد توی ذهنم به بقیه میگم این اتفاق میفته بیشترش خوشاینده اگه قراره باشوهرم هم بحثم بشه یهو الهام میشه که قراره بحثم بشه نمیدونم چه جوری بگم

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
اره چطورمگه  خواب هم میبینم هراتفاقی بخاد بیفته یامثلا یهو اون اتفاق قراره بیفته یه لحظه میاد ...

میدونی من بعضی وقتااسترس یاهمون دلشوره میگیرم مطمئن میشم که الان یکی زنگ میزنه یامیادخونه یایکی رو الان میبینم 

😐😐😐تو اینستا و بقیه برنامه ها هم بچرخ اونجا هم زیاده

من چیزی نمیبینم. شاید شما چون زیاد سرچ میکنی در این موارد تو اکسپلورت میاد

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2740

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹
میدونی من بعضی وقتااسترس یاهمون دلشوره میگیرم مطمئن میشم که الان یکی زنگ میزنه یامیادخونه یایکی رو ا ...

اره همونه ولی برای من دلشوره کمتر شده یهو یکی میاد انگار میگه صدای درون خودم نمیدونم متوجه میشی یا نه گلم انگار روح منه که میاد میگه باید مواظب باشم یبار داشتم کارهای خونمو میکردم شوهرم بچه هامو برده بود با موتور بیرون یهو یکی اومد گفت بچه هات میمیرم(خدایی نکرده)بعد همون لحظه براشون ایت اکرسی خوندم و نیت صدقه گذاشتم کنار وقتی اومدن دیدم دخترم پاش رفته بود توی موتور کامل پوست پاش کنذه شده بود نزدیک بوده خدایی نکرده همشون بخورن زمین شوهرم نگه داشته 

یوقتایی یکی میاد بهم میگه این افاق هنین اتقفاق برای شوهرم افتاده بود همون لحظه براش دعا کرده بودم خبرنداشتم

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷