2737
2739

دلم میگیره وقتی فلان کارو میکنم 

یا گناهی اانجام میدم 

خلاصه هرکار ک میکنم 

فوری این حس ک تهش مرگه شاید زودتر مردم 

آزارم میده 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعضی وقتا اونقدررر فکر میکنم که حالا مثلا انشاالله بهشتم رفتیم ولی دیگه تهش چی؟؟

دیگه آخرش قراره چی بشه

این فکرا بخدا دیوونم میکنه

اصلا نمیتونم تصور کنم که چجوری اون دنیا قراره بی پایان باشع🥲🥲

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ✨💗

حالا میدونیم اخرش مرگه همه دارن سر همدیگه کلاه میزارن

اگه بدونن اونور خبری نیست که همدیگرو میکشن

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
من به این فکر‌میکنم‌یه‌زمانی قراره عکسای الان و جوونیمو نشون‌بچم بدم و بگم من این بودم :)))

خوشحالم ک اینجوری فک میکنی 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 
2740

عزیزم اصلا اینسور فک نکن ت زندگیتو بگن کارایی ک دوس داری  رو بکن بخور بگرد و خوش بگذرون 

ت وقتی ی فیلمی رو تماشا میکنیم باید بگیم خب اخرش تموم میشه  واسه همین نباید نگاش کنیم؟

ولی با اینکه تموم میشه حین فیلم نگا کردن  غم شادی خوشحالی خنده تجربه میکنیم 

زندگی هم دقیقا عین همینه با اینکه اخرش تموم میشه ولی باید ت لحظه زندگی کرد و خوشحال بود

اتفاقا خوبه که میدونی هیچ چیز اینجا همیشگی نیست 

درسته 

ولی خب حس خوبی نیس 🙃