2733
2739

دوباره دوساله که بین کتف هام چ عضله ها تا خود سر گرفته ست..و وقتی گردنم رو به جلو و پایین خم میکنم به تق صدا میده و یکم راحت میشم ...میترسم دیسک باشه ...کمر درد هم دارم ..

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوباره دوساله که بین کتف هام چ عضله ها تا خود سر گرفته ست..و وقتی گردنم رو به جلو و پایین خم میکنم ب ...

هرجایی از بدنا قولنجشا بشکنی صدا میده من منظورم تو حالت عادی بود

2731
هرجایی از بدنا قولنجشا بشکنی صدا میده من منظورم تو حالت عادی بود

مال من اون عادیه نیست .درد دارم و عضلات همیشه گرفته

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
نرمشای کششی انجام بده ولی هیچ وقت قولنجتا نشکن

خیلی خیلی اذیتم .می‌خوام حجامت کنم ..پول ندارم ... التماس دعا دارم 

2740
چن‌وقته ؟

باید اون کسی که انجام میده بگه دیگه شاید دوبار ..برای هر مریضی یه جا خاص خودش رو داره 

من اگه با حجامت صداش ازبین بره حرفی ندارم انجام بدم

دکتر نرفتی ...خیلی غیر عادیه؟

2706