2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پوست نه اما اینایی که سیستم ایمنی ضعیفی دارن زودتر ب بیماری مبتلا میشن همون طوری که دوره کرونا خیلیا ...

دقیقاً حرف دکترم وقتی ازش پرسیدم چرا من مبتلا شدم این بود( گفت ممکنه ده تا خانوم مبتلا نشن اما شما بخاطر این پوست حساس مبتلا بشی)

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
تاپیک آخرم نکات مهم و کلیدی درباره این بیماریه. اگه دوست داشتید مطالعه کنید

الان خوندم راستش ترس به دلم افتاد بچمون استخر بفرستم 

نه بخاطر زگیل بلکه بخاطر عفونت های متعدد دیکه ترس به دلم افتاد

قرار بود توی تابستون اولین بار با پدرش استخر بره ولی با این موج خبر های عفونی ترس به دلم افتاد که زگیل نگیره  یه طرف عفونت های دیگه بگیره چی؟ 

والا ترسیدم

2731
هیچ آزمایشی نداره واسه خانما پاپ اسمیر هست اما آقایون فقط نمونه برداری از ضایعه 

1-    سطح آلت تناسلی (penile surface)

2-    حفره حشفی یا حفره پوستی نزدیک به سر آلت  (the glans / coronal sulcus=Preputial cavity)

3-    ختنه گاه (Glans)  و یا همان پوست ختنه گاه (prepuce)

4-    کیسه بیضه (Scrotum)

5-    ترشحات مجرا (Urethra)

6-    مایع منی

7-    ادرار 

8-    پوست دور مقعد

9-    کانال مقعد (1و

الان خوندم راستش ترس به دلم افتاد بچمون استخر بفرستم  نه بخاطر زگیل بلکه بخاطر عفونت های متعدد ...

فکر کنم همه جا آب استخر رو با کلر ضدعفونی میکنن. حتما این مورد رو چک کنید تو انتخاب محل.

تو چنین آبی فکر نکنم عامل بیماری بتونه دووم بیاره.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
تا جایی که من میدونم هیچ راهی نیست مگر زگیل داشته باشه از زگیل نمونه بردارن

نخیر الان سرچ کردم هم از ترشحات و مایع هم بیضه هم اطراف اون ناحیه هم خود برجستگی میشه نمونه برداری کرد

چرا اطلاع رسانی غلط میکنید؟ اول تحقیق کنید بعد تو گروه عمومی پیام بذارید برای مردا هم با آزمایش نشون داده میشه و اینکه اگر زنی داره ۷۲ درصد شوهرش هم داره ولی فقط ۱۳ درصد مردا ضایعه دارن

نخیر الان سرچ کردم هم از ترشحات و مایع هم بیضه هم اطراف اون ناحیه هم خود برجستگی میشه نمونه برداری ک ...

والا من سرچ نمیکنم از پزشک پوست و جراح عمومی و عفونی پرسیدم اینجور گفتن شاید اورولوژیست این کار رو انجام بده 

والا من سرچ نمیکنم از پزشک پوست و جراح عمومی و عفونی پرسیدم اینجور گفتن شاید اورولوژیست این کار رو ا ...

منم از سایت معتبر آزمایشگاه ها سرچ میکنم هر منبعی رو نمیخونم گلی

2706