2733
2734
عنوان

کاش سایت محدودیت سنی داشت😑🚫

350 بازدید | 34 پست

تو سایت پر شده از بچه ها چخبره اخه

یکی شکست عشقی خورده میپرسی میگه ۱۲ سالمه😶

یکی میخواد خودکشی کنه چون دوستش زنگ تفریح جاش و عوض کرده

یسری دارن تو تاپیک سر یه فوتبالیست همو تیکه پاره میکنن و فحش های زشت و رکیک میدن

یسری تو تاپیک های بزرگسال که اصلا ربطی بهشون نداره شرکت میکنن و نظر های عجیب میدن و دعوا ام میکنن😐🙏🏻

کاش لااقل بالای ۱۵ سال حق عضویت بدن

اونایی که نسخه طلاق واسه یه مشکل کوچیک میپیچن از همشون بد ترن🤕

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

متاسفانه سن یه عدده کاش یک چیزی بود سن عقلی رو محاسبه میکردن راه میدادن یکیو میشناسم 35 سالشه با بچه 19 ساله داره بحث میکنه

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم

قانون سایت که میگه ۱۵ سال به بالا. ولی خب نمیشه جلوی ورود کم‌سن‌ترها رو دید. مگه اینکه اگه دیدید اطلاع بدید به نی‌نی یار که تعلیق بشه.

ولی اکثرا بزرگسال‌هایی که معمولا مادر و مربی نسل آینده این مملکت هستن بدترین رفتارها رو دارن تا کم سن و سال‌ها

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

واااقعا

فقط اونایی که میان از درس و مشقشون تاپیک میزنن...،من تو تاپیکاشون نمیرم فقط عنوان هاش را که میبینم یجوری میشم.

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2740
واااقعا فقط اونایی که میان از درس و مشقشون تاپیک میزنن...،من تو تاپیکاشون نمیرم فقط عنوان هاش را که ...

باز الان خوب شده. نهایتا تکنیک درس خوندن یا برنامه‌ریزی میخوان. دوران قرنطینه کرونا که مدارس مجازی بود تاپیک میزدن التماس میکردن که جواب سوال امتحان کوفتی لعنتیشون رو بدیم.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
متاسفانه سن یه عدده کاش یک چیزی بود سن عقلی رو محاسبه میکردن راه میدادن یکیو میشناسم 35 سالشه با بچه ...

این که خوبه

من یه خانم بالای ۴۵ سال رو دیدم که با دختر ۱۷ ۱۸ ساله داشت بحث و دعوا و توهین میکرد(و جالبه داخل یه تاپیک دیگه فهمیدم دختر خودشم ۱۷ ۱۸ هست🤦🏻‍♀️)

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
گناه می‌نويسن پای خودشون 

🤦🤦🤦

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
این که خوبه من یه خانم بالای ۴۵ سال رو دیدم که با دختر ۱۷ ۱۸ ساله داشت بحث و دعوا و توهین میکرد(و ج ...

فهمیدم کیو میگی 

اول اسمش م هست؟

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم
2706