2737
2739
عنوان

این آقاپسر رو آنالیز کنید برام مو رو از ماست بکشید ممنون

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 48 پست
خیلی پررو بی ادبه  حال بهم زن  همش تقصیر دخترای که این پسرا رو عوضی و پررو می کنن

همون اول از همه جا بلاکش میکردی هر چی پیامم میداد  رد میزدی  یا ج اصلا نده    محل سگ نده پروفایل و استوری هم اصلا چیزی نزار  یه مدت ک اون ب خودش بگیره فکر ککه تو رو سوزونده یا کلا به اون حتی فکر میکنی   

ایتجوری سگ محلی بهترین تو دهنی برا امثال این اشغالای  نکبت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی پررو بی ادبه  حال بهم زن  همش تقصیر دخترای که این پسرا رو عوضی و پررو می کنن

دقیقا.کاش بعضی دخترا کمی برا خودشون ارزش قایل میشدند و جامعه رو از این پسرهای عوضی پر نمیکردن تف ب روی عوضی مخ زنش ببخشید عزیزم با حرفایی ک بهت زده سزاوار کلی فحشه.

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 
2731
دقیقا.کاش بعضی دخترا کمی برا خودشون ارزش قایل میشدند و جامعه رو از این پسرهای عوضی پر نمیکردن تف ب ر ...

خودم خیلی اعصابم خرده

خیلی مودب و مهربون برخورد کردم خیلی کثیفه

فقط دوست دارم یه بار بهش می گفتم اینقدر ک به خودت می نازی الان ۹۸ درصد پسرا همینقدر عوضی ان هر وقت اراده کنم می تونم با یکی مث خودت آشنا شم همچین خاص نیسی 

2740

بنظرم کلا بلاکش کن

من رابطمو هفته اول میگم چطور بود دیگ خودت ببین این‌ادم چطوریه

وقتی ما دوست بودیم همسرم شب صب تا شب زنگ میزد اولین قرارمون ۲۳شب قدر بود ساعت ۱۲ تا ۳ شب تقریبا یک هفته بعد اشناییمون رفتیم‌بیرون دوباره پسفرداش گفت بریم بیرون بعد یه وقتا از سرکارش زنگ میزد میگفت برگشتنی میام دم پارکتون پنج دقه بیا ببینمت بغلت کنم خستگیم دربره برم 

یه بار دوستم شوخی زشت کرد با من انقدر عصبی شده بود‌انقدر عصبی شده بود اگ پسر بود میکشتش الانم کسی جرات نداره بگ زنت فلان زنت بیسار کلا پسرا یکیو میخان دیگ طرف مثل جونشونه براشون انگار یه الماس پیششونه 

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم

بنظرم اصلا بهش پیام نده بلاکش هم نکن اگ خودش پیام داد سین کن جواب نده ادم قحط ک نیست ینی چی میگ ریدم بهت:/ این حرف دهنه؟ این مدلی با یه دختر حرف میزنن؟ 

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
بنظرم اصلا بهش پیام نده بلاکش هم نکن اگ خودش پیام داد سین کن جواب نده ادم قحط ک نیست ینی چی میگ ریدم ...

بلاکش نکردم اما پروفمو بستم براش

من خیلییی مودب بودم

کاش خجالت بکشه و از عذاب وجدان اسهال بگیره🤭🤣

2706