2737
2739
عنوان

جنین بدون قلب😭

90 بازدید | 7 پست

من اومدم سونو

دو هفته پیش که سونو کرد گفت چهار هفته و پنج روز

امروز گفت شش هفته و سه روز

دو هفته پیش ساک و کیسه تشکیل شده بود

امروز جنین بود اما قلب نداشت

گفت دو هفته دیگه بیا 😔😔

اما طبق پریود باید الان هفت هفته و سه روز باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم قلب هشت هفته تشکیل میشه چرا زود رفتی  

طبق سنو هشت هفته شدی برو من به خاطر همین زود نرفتم سنو که استرس نکشم

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
عزیزم قلب هشت هفته تشکیل میشه چرا زود رفتی   طبق سنو هشت هفته شدی برو من به خاطر همین زود نرفت ...

عزیزم میتونم ازتون راهنمایی بگیرم، من عقدم  ولی هنوز ازداج نکردیم‌و حدودا پنج اسفند با همسرم رابطه بدون دخول داشتیم و ببخشید که صریحا حرف میزنم چون فکرم مشغوله مجبورم همه چیزو بگم

خود آب همسرم با من تماسی نداشت فقط از  پیش آب مطمئن نیستم که ممکنه با واژنم تماس پیدا کرده باشه تو اون رابطه، خیلی ترسیدم که نکنه باردار بشم

چند روز بعدش پریود شدم ده اسفند، و ماه بعد پونزده فروردینم پریود شدم که دقیقا یادمه پنج روز خونریزی مثل بقیه پریودام بود

ولی الان هم توهم بارداری از سرم بیرون نرفته هنوز گاهی میترسم فک میکنم شکمم سفته یا توهمای اینجوری.

امکان بارداری با دوبار پریود نیست درسته؟

ببخشید که سوالم طولانی شد

عزیزم میتونم ازتون راهنمایی بگیرم، من عقدم  ولی هنوز ازداج نکردیم‌و حدودا پنج اسفند با همسرم را ...

نه عزیزم نترس باردار نیستی 

همون اولین باری که پریود شدی دیواره رحم ریزش کرده یعنی جنینی نیست  بعدشم  با  پیش اب که بدون دخول باشه که اصلا امکان نداره و از استرس زیاد  فکر میکنی بارداری 

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
2738