2737
2739
عنوان

حس شیشمی عقدم اردیبهشت هست یا خرداد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 118 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشگلم اجبار سردرگمه خودش

محمد فراموشم کرده؟

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
2728
2740
خوشگلم اجبار سردرگمه خودش

مرسی مهربون الان با کسی هست یا نه؟ منو دوست داشت وقتی باهام بود یا ن؟؟ 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
۵ وعده قشنگم احتمالا تابستون مثلا مرداد یا مثلا ۵ ماه دیگه  یا سال ۱۴۰۵  مثبت باش ماما ...

ممنون گلم  

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
مرسی مهربون الان با کسی هست یا نه؟ منو دوست داشت وقتی باهام بود یا ن؟؟ 

فدات

نه

آره عزیزم ولی شما بیشتر

کلا شما احساساتی تری

امیدوارم یه مورد عالی بیاد تو زندگیت که تا ۴ وعده میاد 😍

2706