2733
2739
عنوان

خوشگلا بدویین بیاین😂

157 بازدید | 18 پست

میخوام گوشی بگیرم انشاالله سامسونگ باشه و بی دردس 

اینترنت قوی کیفیت دوربین خوببب و حافظه بالا

تو رنج قیمت ۶ ۷ تومن و ۹ تومن....

میشه بگینننن خیلی استرس دارم که گوشی بدی نباشه چون گوشی قبلیم که دیگه کارایی نداره واقعا سامسونگ A10s بود تا ی جایی خوب بود بعد داییم دستکاریش کرد خراب شد و بعدشم که اینترنتش واقعااااااا دیگه قد نداد😂 

واقعا نمیبخمش

میشه بگید این دفعه چی بگیرم؟

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱

کسی صدام کرد؟😘😂

امام حسن عسکری علیه السلام: بدانید که غیبت فرزندم به قدری طولانی میشود که مردم در شک واقع میشوند؛ مگر افرادی که خدا ایمانشان را نگهداری کند. اثبات الهداة، ج ۶، ص ۴۲۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینترنتش قد نداد؟یعنی چش شد

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]
2740
میگن شیائومی اصلاااااااااااا خوب نیست راضی بودی؟ شک دارم

بله بستگی چه برند و‌مدلی بخری خواهر و برادرم نوت ۱۰ دارن دوربینش فوق العاده اس و کاربرداری زیادی داره خودم نوت۸ دارم و راضی ام ملاکتون برا خرید گوشی چیه؟؟ 

مثلا شیائومی نوت ۱۱ بشدت پردازندش دوربینش افتضاحه و هرکی خریده ناراضیه 

بله بستگی چه برند و‌مدلی بخری خواهر و برادرم نوت ۱۰ دارن دوربینش فوق العاده اس و کاربرداری زیادی دار ...

ملاکام اینه که عمر طولانی داشته باشه دوربین بالا اینترنت خیلی خوب حافظه خوب اونجوری نه سریع پر بشه 

خیلی خوشگلم باشه تا ۱۲ میلیونم میتونم بگیرم

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱
2706