2752
2734
عنوان

کورد زبانها بیان این جمله یعنی چی

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 51 پست
😂😂😂😂 چرا سرت داد زد حالا؟!

نمیدونم عصبانی بود 

در مورد مارکا و تفاوتشون سوال پرسیده بودم 

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کردا مردمان میهمان نواز و مهربانی هستن، اکثرا.

اکثر کردا؟ یعنی از کرمانشاه بیجار همه جا؟

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2731
خوش اومدید عزیزم ان شاالله سنندجم بیاید خیلییی قشنگه سنندج

ممنون عزیزم.انشاا.. قسمت بشه. مهاباد زیاد اومدم، هم با خانواده هم دوستم یادش بخیر. الان نزدیکه ۱۰ساله ازش خبر ندارم.نمیدونم ازدواج کرده یا نکرده

والا دیگه آدم عصبی همه جا پیدا میشه😂 ولی آره حس میکنم سمت ما بیشتر عصبی ان

یه دختره تو سایت میگفت ما کردا اکثرا یه تفنگو تو خونمون داریم چون لب مرزیم هر آن احتمال خطر هست راست میگه؟🥺

یه دختره تو سایت میگفت ما کردا اکثرا یه تفنگو تو خونمون داریم چون لب مرزیم هر آن احتمال خطر هست راست ...

ما که نداریم ولی خیلی راحت میشه پیدا کرد و خرید

لب مرزم نه واسه ما هیچ خطری نداره واسه نظامیا خطر داره

کاری به ما ندارن با ما که جنگ ندارن

البته، هر از،گاهی آدم ناخودآگاه یادش میافته، وگرنه نمیخوام فک کنم. چون منم ازدواج کردم ،یجورایی گناه ...

آهاااا من فک کردم دختر بوده😂

عزیزم آره واقعا دیگه باید فراموش شه مجبوری

کرمانشاه که دیگه چند برابر عصبی هستن😂

یا خدا😂  تابستون میخاستم برم من کلا ادم سخت پسندی ام ینی یه کفش رو سه بار میبرم پس میدم میگم اقا خوشم نیومد ازش فکر کنم اونجا ازین حرکتا بزنم مرده با تفنگ دنبالم میکنه😂😂🤣

2706