2737
2734

من مشکل ورم معده داشتمم الانمم بعضی چیزارو رعایت میکنم حتی با ترس عصری بستنی خوردم مشکلی ایجاد نشد قبلا دل روده م میریخت بیرون نمتونستم تحمل کنم 

هر چیزی استفاده کردم بارهنگ، دارو و....

موقتی بودن

تا اینکه تو نت خوندم

مقداری زنیان + شیرین+بابونه با هم

میجوشونی دردهای چن ساله معده درمان میکنه بعد ولرم شدن یا با نبات یا عسل میخوردم 

خیلی خوب بود واسم نمتونم واس همه توصیه کنم شاید بعضیا فشار خون داشته باشن شیرین بیان مضر باشه قبلش ی سرچ بزنید اونایی ک باردارن هم توصیه نمیشه❌️❌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

قبلا خیلی طب سنتی و داروگیاهی را قبول داشتم.

الان اصلا قبول ندارم.

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

همسرم عفونت معده داره هعی بالا می‌آورد عرق زنیان با ی دارو گیاهی که پودر شده از چن گیاهه قاطی میکنه میخوره و خداروشکر خوب شده 

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
2706