2733
2739
عنوان

سزارین

81 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من شنبه وقت سزارین دارم میشه برام صلوات بفرستید که همه چیز خوب پیش بره و این استرس دیوانه کنندم کم بشه. هر کسی فرستاد لایک کنه منم براش صلوات بفرستم.  ممنون دوستای مهربون❤️🙏🏻

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شازده کوچولو:ادمای که تنهان کجا میرن؟روباه:تو خودشون…..

حموم برو

دسشویی بزرگ داری حتما بکن 

سعی کن مغزیجات بخوری و ببری 

خواب حتما کامل باشه

موهاتو هم بباف‌ 

لاک ناخن هم نداشته باش چون برای تست علایم حیاتی باید رنگ ناخنت چک بشه 

آرایش هم نکن اذیت میشی 

وسایلت چک کن کامل باشه

موفق باشی

نینی و خودت سالم بیاین

🥺😍

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حموم برو دسشویی بزرگ داری حتما بکن  سعی کن مغزیجات بخوری و ببری  خواب حتما کامل باشه م ...

ممنون عزیزدلم. چشم حتما. ممنون از راهنمایت🙏🏻🙏🏻💕💕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
انشاالله به حق امام حسین به سلامتی بچه بغل بگیری بچه اولته؟ چرا نگرانی

ممنون عزیزم زنده باشی. نه بچه دوم. خیلی استرس دارم از اتاق عمل میترسم😅😅اصلا نمیتونم شبا بخوابم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزدلم. چشم حتما. ممنون از راهنمایت🙏🏻🙏🏻💕💕

من خودم هنوز مامان نشدم 

ولی چون تابستان می‌خوام اقدام کنم خیلی میخونم و اطلاعات میبرم بالا 

چون یخورده استرسی بودم الان بهتر شدم🥺😍😘😘😘 امیدوارم توهم استرس نداشته باشی و بسپاری به خدا ♥️

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

چرا نگران ؟بچه اولته؟بهت قول میدم بهترین روز زندگیت هست جوری که همش دوست خواهی داشت اون روز تکرار بشه هیچ یادم نمیره سر پسر اولم خیلی استرس داشتم ولی الان همش اون روز میاد جلو چشمام جوری که یه سال نشده بازم اون روز تکرار شد 🤣🤣🤣

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
ممنون عزیزم زنده باشی. نه بچه دوم. خیلی استرس دارم از اتاق عمل میترسم😅😅اصلا نمیتونم شبا بخوابم

منم بار دارم من استرس سلامتی بچه دارم از عمل و ... نمی ترسم.شما هم نترس خدا بزرگه.اسم نی نی چیه

2738
من خودم هنوز مامان نشدم  ولی چون تابستان می‌خوام اقدام کنم خیلی میخونم و اطلاعات میبرم بالا&nb ...

قربونت عزیزدلم توکل به خدا❤️❤️. از خدا برات بهترین ها رو میخوام عزیزم🌸🌸🌸

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا نگران ؟بچه اولته؟بهت قول میدم بهترین روز زندگیت هست جوری که همش دوست خواهی داشت اون روز تکرار بش ...

نه بچه دوم. خیلی استرس دارم و از اتاق عمل میترسم😅😅. عزیزممم زنده باشین ❤️❤️❤️من کلا ادم استرسی هستم از محیط بیمارستان هم خیلی بدم میاد شبا اصلا نمیتونم بخوابم از ترس🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم بار دارم من استرس سلامتی بچه دارم از عمل و ... نمی ترسم.شما هم نترس خدا بزرگه.اسم نی نی چیه

به سلامتی عزیزم امیدوارم سالم و سلامت بغل بگیریش🙏🏻🙏🏻🌸🌸توکل به خدا. اگر خدا بخواد دلوین💕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بچه دوم. خیلی استرس دارم و از اتاق عمل میترسم😅😅. عزیزممم زنده باشین ❤️❤️❤️من کلا ادم استرسی هست ...

اتاق عمل خدای ترس نداره شما یه بار تجربه کردی برات شیرین نبود ؟من بار اول خیلی وحشت داشتم همش به فکر اتاق عمل بودم با این حال که افسردگی گرفته بودم تو بارداری تا دو سه ماه هم حسی به پسرم نداشتم چون زردی داشت بیمارستان بستری شد من با اون حال باید بالا سرش بدون خواب تو اوج کرونا بعدش شیرم  کم بود پسرم کولیک داشت یکم بزرگتر شد یبوست گرفت یه مدت همش دنبال دکتر بودیم بد تب و مریض هست بد غذاست افتضاح در کل پدرم در اومد سرش الان نزدیک ۳ سالشه بهش که نگاه میکنم میبینم با همه سختی هاش برام شیرین هستن اون روز ها پسر دومم خداروشکر خیلی کم اذیت کرد بچه خوبی فقط حیف الان با وابستگی که بهم داره اذیت میکنه روز های سخت هست بچه داری ولی بهترین روز ها هم هستن نمیدونم واسه من که اینجوریه

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
اتاق عمل خدای ترس نداره شما یه بار تجربه کردی برات شیرین نبود ؟من بار اول خیلی وحشت داشتم همش به فکر ...

من وقتی برای بار اول رفتم اتاق عمل انقدر ترسیده بودم که صورت هیچ کدوم از پرستار ها رو نمیدیم فقط حرکت و صدا های گنگ اطرافم رو حس میکردم سزارینم اورژانسی بود برای همین خاطره بدی برام به جا مونده مخصوصا بعدش که برای اولین بار میخوای از تخت بیای پایین خیلی برام سخت بود. 

عزیزممم🥲🥲خدا گل پسرات رو حفظ کنه. مادر بودن خیلی سخته منم پسرم رفلاکسی شدید بود و بد غذا خیلی اذیت شدم سر غذا خوردنش مدت ها دارو استفاده میکرد هنوزم معده ضعیفی داره ولی با این وجود خدارو هزار مرتبه برای داشتنشون شکر🙏🏻🙏🏻تازه پسر من امسال میره اول دبستان خدا خودش کمکم کنه فقط😅😅🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40