2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دعا کنید خیلی میترسم نشستم گریه میکنم 

چیزی نیست ،ان شاالله رفع میشه ،من عید فطر اینجوری شدم همه جا تعطیل بود ،فقط چک کن اگه شدید شد حتما برو اورژانس

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
نه نترس تو ک انقد ترسویی رابطه نداشته باش

دیروز تست زدم منفی بود گرمبجات میخورم دلم درد میکنه حالت پریود دارم باز استر دارم

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️
یا خدا ۵تا سیپرو باهم خب جلوگیری میکردی قبلش عقدی؟

بله 😭بخاطر ترسم بود که ۵ تا خوردم  دیروز تست زدم منفی شدش گرمیجات میخورم دلم درد‌داره حالت پریودی دارم

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️
2738
دعا کنید خیلی میترسم نشستم گریه میکنم 

نگران نباش شیاف بزن و استراحت فردا برو دکتر

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
بله 😭بخاطر ترسم بود که ۵ تا خوردم  دیروز تست زدم منفی شدش گرمیجات میخورم دلم درد‌داره حالت پری ...

بدون دخول بوده خب احتمال بارداری خیلی کمه چن شب شکمتو ماساژ بده با روغنی چیزی پریود میشی

نگران نباش عزیزم منم سردوتا بچه ام لکه قهوه ای دیدم الانم یکی شون یک ساله اش یکی 8سالش.فقط نگران نباش و استراحت کن فردا اول وقت برو پیش دکترت شیاف میده دوهفته ام استراحت مطلق میده خوب میشی

تست ایندایرکت چیه؟

ازمایش خون میگیرن 

چون گروه خونیه من منفی هست گروه خونی شوهرم مثبت ،دکترم گفت خون مادر و جنین ترکیب میشه و خونت جنین رو به شکل مهاجم میبینه لکه بینی ممکنه پیش بیاد که آمپول روگام باید بزنی ،لکه بینی افتادم ازش پرسیدم گفت آزمایش ایندایرکت بده تا ببینم جوابشو ،که دید منفیه خداروشکر 

حالا ان تی و سل فری رو باید ببرم پیش دکترم گفت جوابا رو ببینم اگه نیاز باشه  باید برات آسپرین بنویسم برای غلظت خون(فردا جواب سل فریم میاد )

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2706