2733
2734
حضوری خوبههه😐شوخی میکنه نگاه میکنه با تنها دختری که تو فاکیل شوخی میکنه منم چون بالاخره جنبشو دار ...

مال ما هم پانمیده البته حق داره اقا معروفه😂

در اینده زن علی هسدم😂😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حضوری خوبههه😐شوخی میکنه نگاه میکنه با تنها دختری که تو فاکیل شوخی میکنه منم چون بالاخره جنبشو دار ...

حالا ممدتون یکم بگذره صمیمیتتون بیشتر شه پا میده 

سعی کن وقتی میبینیش در اوج خانومی ، نامحسوس دلبری کنی😁

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2728
2740
علی ها هم پا میدن؟؟😂

یکی از دوستای شوهرم اسمش علیه 

طفلی خیلی بگیرررره اما شانس ندارع 

بشددددت ازدواجیه پا ک‌چه عرض کنم طفلی اهداعضوم حاضره انجام بده ولی شانس نداره ب گفته ی شوهرم😚

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
یکی از دوستای شوهرم اسمش علیه  طفلی خیلی بگیرررره اما شانس ندارع  بشددددت ازدواجیه پا ک‌ ...

اون استیکر اخریه بوسه اشتبا اومد خاستم استیکر خنده بفرسم😂

یکی از دوستای شوهرم اسمش علیه  طفلی خیلی بگیرررره اما شانس ندارع  بشددددت ازدواجیه پا ک‌ ...

خدا یااااا این علیه ما هم بگیر باشه ایشاله😂

در اینده زن علی هسدم😂😁
حالا ممدتون یکم بگذره صمیمیتتون بیشتر شه پا میده  سعی کن وقتی میبینیش در اوج خانومی ، نامحسوس ...

اوج خانومیم کجا بود عزیزممم

چون که پدر و مادرش همین امسال طلاق کرفتن دیگه خالم و….خونه مادربزرگم زندگی میکنن

من هرموقع برم‌ خونه مادربزرگم اینو باید ببینم

یا با شلوار خرگوشی ازین گشادااا میگردم

یا شلوار ابرو بادی گشاد😂

با یه تیشرت

قشنگ دراز میکشم😭😂خجالت چیه؟

اذیتم میکنه همش سر به سرم میذاره😂🥺ساعت ۱۲ شب حوصلش سر میره میاد میشنه مسخره بازی در میاره

چطوری دلبری کنم دقیقااا؟

2706