2733
2734
عنوان

پدر نادون

150 بازدید | 20 پست

پدرم با اینکه مذهبی هم هست اما نه تنها برا ما دخترا اصلا فکر ازدواج نیست یک تومنم جهیزیه نمیگیره اصلا بی خیاله که خواستگار نداریم حالا اونم که نمیتونه کاری کنه اما مثلا کف دست ما زورش میاد هزار تومن بزاره اما خودش تا میتونی پول هدر میده داداشم ۳۰ سالشه پسر ارومی هست من و مامانم میگیم زن بگیره خودشم راضی هست ولی روش نیست چیزی بگه اما بابام میگه پولاتو بدم یه خونه برات بسازم اصلا براش بی معنیه که بره برا پسرش خواستگاری.وقتی هم ما مخالفت میکنیم میگه این پسر پول نداره من کجا برم خواستگاری در حالیکه داداشم ماهی ۲۰ تومن حقوق داره بلاخره کم کم میتونه خونه هم بسازه.ولی واسه ازدواجش دیر شده.پدرم هیچ اندوخته ای نداره براش دو روز پیش به داداش بزرگم ۷ میلیون داد یعنی قیامت کرد که من پولم کجاست که ازم پول میخاید.پدرم کارمنده.گاهی که به کاراش فکر میکنم اصلا نمیتونم ببخشمش.حتی گاهی دوست ندارم ازدواج کنم که اون سربلند بشه!!

انتخاب پدر و مادر دست آدما نیست‌فقط باید کنار اومد عزیزم🩵

۱۴۰۱/۱/۱۰   امروز صدای قلب کوچولوشو شنیدم. بهترین حس دنیا😍 دعا کنین بمونه برام💚 از سقط متنفرم دیگه نمیخام تجربه ش کنم😢 انشالله خدا برای همه ی اونایی که منتظرنی نی هستن معجزه کنه. آمین💋💚💜💙💛۱۴۰۱/۲/۱۷  امروز رفتم سونوی ان تی....گف نی نی م دخمله😍خدایا ازت ممنونم که هوامو داری💄💅👠👗👸💗۱۴۰۱/۲/۲۲ امروز دکتر گف چون توی فامیلتون مشکل ژنتیک دارین حتما برا نی نی ت ازمایش سلفری بده. هزینه ش خیلی زیاده. فقط خداکنه بچه م سالم باشه😢۱۴۰۱/۳/۷هنوز جواب سلفریم نیومده جون به لبم کرده این آزمایشگاه. 😕اگه به لطف خدا سالم باشه میخام به خانواده همسرم بگم که باردارم. 😐۱۴۰۱/۳/۸امروز جواب آزمایش سلفریم اومد. خداروشکر بچه م سالمه😍😍از خوشحالی به مرز سکته رسیدم😜💃۱۴۰۱/۳/۲۸امروز بدترین روز زندگیمه حس میکنم کیسه آبم پاره شده. نصف شب که شوهرم بیاد میرم زایشگاه براچکاپ.....خدایا دخترمو از تو میخام فقط😭😭۱۴۰۱/۳/۲۹خدایاشکرت مشکلی نبودـ ترشحاتم مال کیستی هست که تو تخمدون چپم رشد کردهـ .بچه م سالمه....عاشقتم خدای خوبم😍😍😘😘1401/6/27امروز 32هفته م رفتم واسه وزن نی نی .دکترگف وزنش کمه 1600.شایدم صد گرم کمتر یک هفته هم کمتر از سن بارداریمه😓🥲کیست توی تخمدانمم خیلی بزرگ شده همش آبه خدا کنه نترکه برام شر درست نکنه🥺🥺وضعیت بچه مم بریچ هست فعلا سزارین پیش رومه😑خدایا امروزم دلم گرفته دخترمو مثل همیشه میسپارم به خدت. 💚التماس دعا مامانای مهربون نی نی سایت💚1401/7/21بلخره نی نی من امروز شش روزه شده. با وزن 1900تو هفته سی و پنجم بارداری دنیا اومد.....متاسفانه مسمومیت حاملگی دچار شدم و با فشار20اورژانسی سزارین شدم‌‌....خیلی خیلی ریزه.یک‌کم هم وزن ازدست داده. خدایا کمکم کن دختر نازمو بسلامت بزرگش کنم و این روزای سخت تموم بشه❤️اینم از خاطرات تلخ و شیرین بارداری من.🌷🌷🌷🌷💚وزن یکماهگی2400🧡وزن دوماهگی3600💙وزن چهارماهگی5100♥️وزن شش ماهگی 6200🩵وزن نه ماهگی 7200🩷وزن یکسالگی۸۵۰۰😍😍۱۴۰۲/۷/۱۵اولین تولدت مبارک عشقم🎉🎉🎉🎉وزن 16ماهگی 9500💚وزن۱۸ماهگی ۱۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان مثلا سربلندی شما و پدرتون تو ازدواجه؟ 

پدرتون کاملا درست میشه با ۲۰ تومن میشه زندگی کرد؟ خانواده رو چرخوند برای یه ادم مجرد خوبه میتونه پس انداز داشته باشه ولی برای ازدواج زمانی ک خونه نباشه کمه

2731

اون خودش به یه ورشه شما ازدواج کنی یا نه

بعد تو میخوای آینده تو خراب کنی تا سرشکسته شه ؟

شما موردو پیدا کنید باباتم ببرید 

الان خیلی از دخترا شرایط برادرتو قبول میکنن

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
چند سالته ؟ سعی کن مستقل بشی

به لحاظ مالی مستقلم ازش انتظار مالی ندارم ولی اون همه سال که زجر بی پولی و بی لباسی بهم داد گاهی دیوونم میکنه.انقدم اخلاقش بده که اگر خواستگاری بیاد جلو به خاطر اون فرار میکنه میدونم اگر ازدواج کنم میگه من سروسامونش دادم من نباشم اینا هیچی نیستن.

به لحاظ مالی مستقلم ازش انتظار مالی ندارم ولی اون همه سال که زجر بی پولی و بی لباسی بهم داد گاهی دیو ...

خب احتمالا بقیه هم از اخلاقیاتش خبر دارن بعد اگه یکی تو رو بخواد بخاطر خودت باید تو رو بخواد

2740
اون خودش به یه ورشه شما ازدواج کنی یا نه بعد تو میخوای آینده تو خراب کنی تا سرشکسته شه ؟ شما موردو ...

پیدا کردیم ولی کلا مادرم اینا رو ترسو و بی زبون بار اورده.اصلا مامانمم جدی نمیگیره

خب احتمالا بقیه هم از اخلاقیاتش خبر دارن بعد اگه یکی تو رو بخواد بخاطر خودت باید تو رو بخواد

اره همه میشناسنش.حتی چندبار اطرافیانم گفتن دلمون میسوزه برا بچه هاش.بسکه تو زندگی بهمون استرس داد بی پولی بی لباسی

وقتی پدرت همچین آدمیه منتظر کمکش نباشید.

بابای من هی میگه پول خواستین بگین ولی میدونیم نداره.

خواهرم ملاحظه نمیکنه میگیره ازش،بابام میاد پیش من گله میکنه.

منم میبینم اینجوره نمیگیرم.

دندونم عصب کشی میخواست چون پولم نرسید خراب شد مجبور شدم بکشمش.

اولش خیلی قاطی بودم ولی کاریش نمیشه کرد.

خودم کار میکنم نیازای مالیمو برطرف میکنم

امیدوارم تو یه دنیای دیگه یه خونواده ثروتمند گیرم بیاد.

که دیدار تو ممکن نیست،حتی بر مزار من...🖤

منم شرایط مشابه شمارو داشتم خدا میدونه از سن کم چقدر بدبختی کشیدم اینکه تمام بار زندگی رو دوش خودت باشع و خودت باشی و خودت بدون هیچ پشتوانه چقدر سخته 

دیدم پدرم کاری برام نمیکنه از زمان دانشجوییم شروع کردم به کار کردن چه مسیر های زیادی پیاده رفتم پول تاکسی نداشتم پول غذا نداشتم پاهام پر تاول بود بس پیاده میرفتم و کفشام مناسب نبود هیچ پولی خرج چیزای متفرقه نمیکردم چون میدونستم پشتوانه ای ندارم و خیلی چیزا باید بخرم خودم بهترین جهیزیه خریدم خودم حلقه برای شوهرم خریدم خودم سرویس طلا خریدم دادم دست خانوادم شب عروسی کادو بهم بدن تا جلو خانواده شوهرم کم نیارم همه اینا حاصل شش هفت سال کار کردنم بود  

ولی به ی چیز خیلی اعتقاد. دارم خدا بدجوری پشت و پناه دخترای تنها و بی پناهه 

خداروشکر ی همسر خیلی خوب برای خودم پیدا کردم و الانم وضع زندگیم خیلی خوبه 

ولی انقدر رنج کشیدم تا به اینجا رسیدم که دارم اینارو با اشک برات مینویسم 

الان مثلا سربلندی شما و پدرتون تو ازدواجه؟  پدرتون کاملا درست میشه با ۲۰ تومن میشه زندگی کرد؟ ...

فامیل ما وامهای ازدواجشونو گذاشتن روهم ،پسره خودشم پول جمع کرده یه واحد کوچیک خریدن

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
2706