2737
2734
عنوان

بچه دار نمیشم

133 بازدید | 12 پست

خانوما من الان ۴۳ سالمه و هم خودم هم دخترم عاشق اینیم و ارزومونه ک ی بچه دیگه بیاریم ک دخترم تنها نباشه و وقتی ما مریدم تنها نشه ولی شوهرم ک از ۲۴ ساعت ۲۵ ساعتشو سر کاره و تا باهاش حرف میزنی داد و بیداد میکنه از خونه میزنه بیرون راضی نیستو هر وقت بحثشو پیش کشیدم داد و بیداددکرده ک من نیمخوان و الان دخترم داره قربانی شوهرم میشع 

حاضره از به زیستی بچه بایره ولی خودم ب دنیا نیارم میشه اگر راهکاری دارید بگید ک ی جوری راضیش کنم؟

دخترم خیلی گناه داره

لطفا هیچ مردی تو تایپک هام شرکت نکنه وگرنه گزارش میخوره

نکنید

اون بچه همش باید استرس مریضی یا نبود شمارو بکشه

صرفا بخاطر اینکه دخترتون حوصلش سر نره و تنها نباشه یکی دیگرو نیارین تو این دنیا

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب اون بچه اختلاف سنیش با شما فاجعس گناه داره من میگم حق با شوهرتونه 

بابا مگه اختلاف سنی هم شد حرف چه اشکالی داره خب 

په قدیمیا که ۱۰ تا میوردن پسر دختراشون جون خودشون پیر چرا این حرفو نمیزنن والله خیلیاشون میشناسم بهترین زندگیو دارن

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂
نکنید اون بچه همش باید استرس مریضی یا نبود شمارو بکشه صرفا بخاطر اینکه دخترتون حوصلش سر نره و تنها ...

ن دلش ی خواهر میخواد همه یچو باهشاش شریک شه و درد و دل کنه مثل همه آدما دیگه ک با خواهرشون خوشن و کلی بیرون میرن شوهرم نمیبره بیرون دوس داره باهام برن بخاطر استفاده وسیله ای نیس

ن دلش ی خواهر میخواد همه یچو باهشاش شریک شه و درد و دل کنه مثل همه آدما دیگه ک با خواهرشون خوشن و کل ...

دخترتون چند سالشه؟

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
2740
بابا مگه اختلاف سنی هم شد حرف چه اشکالی داره خب  په قدیمیا که ۱۰ تا میوردن پسر دختراشون جون خو ...

من دخترم ۱۳ سالشه کلا ان چنان اختلاف سنی ای ندارن الان ۲۲ سال دختلافه بین بچه های دوستم

بابا مگه اختلاف سنی هم شد حرف چه اشکالی داره خب  په قدیمیا که ۱۰ تا میوردن پسر دختراشون جون خو ...

اون قدیم بود کجای زندگیای الان شبیه قدیمه بچه های الان ادمو میخورن   پرتوقع و رودارن   قبلنا ده بیستا بچه با همه چی میساختن و ب پدر و مادر افتخار میکردن  الان اون بچه نمیگه چرا مادرم اینقد سنش بالاس

واسه سلامتی امام زمانمون{ اللهم صل علی محمد و آل محمد فعجل فرجهم }
اون قدیم بود کجای زندگیای الان شبیه قدیمه بچه های الان ادمو میخورن   پرتوقع و رودارن  ...

من میگم همچی بستگی به تربیت پدر مادر داره مشخصه بچه رو ول بزاری تو خیابون قراره چطور توی روت وایسه یا با چه لحنی جوابتو بده 

درضمن قدیمم همچی گلو بلبل نبود سختیایه خودشو هم داشت هر دوره ی سختیا خودشو داره 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂
اون قدیم بود کجای زندگیای الان شبیه قدیمه بچه های الان ادمو میخورن   پرتوقع و رودارن  ...

سنم کجاش بالاعه مادر یکی از دوستای دخترم الان ۶۰ و خورده ای سالشه بچه شیرخواره داره