2737
2739

دوماه پیش استخون دستم شکست و منم گفتم خوب میشه و چیزی نیست فکر نمیکردم طوری شده باشه خلاصه سه هفته چهار هفته گذشت خوب نشد و خیلی درد داشتم ولی جرئت نکردم توی این یک ماه چیزی به بابام بگم وقتی این مدت گذشت دیگه گفتم بهشون و رفتیم دکتر 

اول دکتر عمومی بود با اینکه تخصص نداشت گفت این دست انگشتش شکسته ولی اگه خیلی درد داری ارجاع میدم دکتر ارتوپد که تخصصش توی این زمینه هست 

گفتم آره بده

خلاصه رفتیم پیش دکتر ارتوپد و اونم در عرض ۱ دقیقه گفت هیچ مشکلی نداره و شکستگی نداره برو خوب میشه😶

بعدش یه مشت قرص و پماد داد که منم یکم استفاده کردن و اثری نکرد 

بعد رفتم پیش جا انداز توی همون نگاه اول گفت این انگشت شکسته و چطور دکتر ارتوپدی بوده که نفهمیده!؟

خلاصه یه دو سه هفته هم از این قضیه گذشت و دوماه بیشتر بود که درد داشتم خلاصه از امروز صبح با مامانم رفتیم دکتر هر دکتری رفتیم گفتن شکسته و ۴.۵ تا عکس رو توی سه مرتبه فرستادن که بگیریم تا مشخص بشه که چشه 

آخرش دکترا گفتن که این انگشت یا باید عمل بشه که باید بری توی اتاق عمل بستری شی و فردا دکتر عمل کنه و یک روز بعد هم مرخص میشی یا اینکه باید متخصص ببینه که شاید گچ بگیره 

خلاصه رفتیم کارمون تا همین یکی دو ساعت پیش طول کشید و آخرش گچ گرفتن بعد دوماه 

توی عکسایی که گرفتن قشنگ مشخص بود که یه حالت نیم دایره از استخون انگشت شکسته اینو منی که دکتر نیستم و حتی یه بچه ۵ ساله هم می‌فهمید اونوقت اون دکتر متخصص در عرض یه دقیقه گفت هیچیش نیست!

چقدر درد کشیدم برای این دست خدایا 

ببین توروخدا دکترای حالا (البته نه همشون) چی شدن که اصلا به سلامت مریض توجه نمیکنن و فقط به فکر جیب خودشونن😶

در یک کلام اگه قرار نبود به دستش بیاری خدا هیچوقت فکرش رو توی دلت نمینداخت👌🏻🌟🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم پام خوب نمیشه😣خیلی درد دارم واقعا کلافم ترک خورده😞

وای گچ گرفتی؟؟ شاید نیاز داره عمل شه

پیش رو بگیر دختر

وای گچ گرفتی؟؟ شاید نیاز داره عمل شه پیش رو بگیر دختر

پامو بستم یکی دوماه خوب نشد

گچ دکترمیگه باید۶ماه بمونه من دوماه نتونستم تحمل کنم چ برسه۶ماه 😔از‌یطرف پاشنه های هردو پامو بهاطر خارپاشنه نمیتونم زمین بزارم دارم زمین گیرمیشم

پامو بستم یکی دوماه خوب نشد گچ دکترمیگه باید۶ماه بمونه من دوماه نتونستم تحمل کنم چ برسه۶ماه 😔از‌یط ...

واییییییییییی چه بد 

عمل رو چی ؟ بهش فکر کردی؟

ولی خی چاره ای نیس بلید بتونی ۶ ماه تحمل کنی اگه نتونی مجبوری تا آخر عمرت درد بکشی پس ۶ ماه رو تجمل کن که مجبور نباشی تا آخر عمر درد بکشی

2706