2733
2734

من نمیدونستم ایقد همه دوس داشتن.. خودش میگه از قلبم کردمش بیرون و بعداز دوسه سال با من آشنا شد.. ولی حسم میگه بازم ته قلبش اونو دوس داره.. شما جای من باشین چ حسی بهتون دست میده.. چیکار میکنید با وجود دوتا بچه؟ 

ندارع مطمعن باش

اگرم داره حس عشق نیس

خودتو ناراحت نکن

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه حس دلسوزی پیدا میکنم. اگر هم در زندگی مشترکمون مشکل و اختلال ایجاد نکنه که کاری بهش ندارم ولی اگه مشکل ساز بشه یه مشاور خوب پیدا میکنم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738

با دو تا بچه مثلا میخوام چکار کنم سری که درد نمیکنه رو دستمال نبند با تخیلات

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

عشق کمرنگ میشه اما به طور کامل فراموش نمیشه. ولی خب چیزی هم نیست که بخاطرش خیلی حساسیت به خرج بدی

مهم نیست قفل دست کیه مهم اینه شاه کلید دست خداست. امیدت رو از دست نده .... هیچوقت
2706