2737
2734
عنوان

کات

66 بازدید | 9 پست

بچه ها کات کردم حالم بده خیلی عاشقم بود ولی دوست صمیم منو باهاش اوکی کرده بود با دوستم و اون میگفتیم میخندیدیم ولی بعدا فهمیدم قبل رل دوستم بودم یعنی اکسش و به من نگفته بودن ولی پسره الان خیلی عاشقم شده بود من هم بیش از حد وقتی فهمیدم خیلی ناراحت شدم دعوا کردم باهاشون ولی بازم با اصرار پسره بخشیدم اما الان باز بحث اون شد و جرعت به خرج دادم کات کردم ۷ ماه میشناسمش ولی انگار تا عمر دارم قرار نیست نگاهش یادم بره اون همه خاطره عکس چت ....🙂

با این حال پسره گفت اگه قرار بود بری چرا منم وابسته کردی گفتم من نمی دونستم بهم دروغ گفتین هم عاشقشم هم نمی تونم غرورم اجازه نمیده بهش برگردم چیکار کنم؟ :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر چیزی که بوده برای گذشته بوده که رابطتشون جدی بوده دوستت تو رو واسش اوکی نمیکرد . 

گذشته اون هم به تو ربطی نداره پس اگه بهت نگفته دلیلی نداره ک ناراحت بشی مگر اینکه بخاد توی رابطه الانتون تاثیر بزاره

واسه داشتن چیزی که تا به حال نداشتی، باید کسی باشی که تا به حال نبودی .
2731
تو بودی نمیکردی بهت دروغ گفتن؟

اگه الان همو فراموش کردن و تاثیری توی رابطتون نداره چه مشکلی داره؟

چند روز از این بابت میتونستی باهاش قهر کنی ک بفهمه دیگه ازت چیزیو مخفی نکنه..

نه اینکه وقتی هردوتون همو دوست دارین ، کات کنی😑👩🏻‍🦯

هر چیزی که بوده برای گذشته بوده که رابطتشون جدی بوده دوستت تو رو واسش اوکی نمیکرد .  گذشته اون ...

تو با اکست میتونی دوست معمولی باشی رابطشونم جدی بوده وقتی مارو داشت اوکی میکرد دوستم حتی بهش زنگ میزد باهم خیلی راحت میخندیدن میگفتن انگار نه انگار اره گذشتش درسته به من مربوط نیست ولی همین که دختری که تو گذشتش بود منو باهاش اوکی کرده دیگ گذشته نیست برمیگرده به زمان حال :(

اگه الان همو فراموش کردن و تاثیری توی رابطتون نداره چه مشکلی داره؟ چند روز از این بابت میتونستی باه ...

درسته ولی من حساسم رو این چیزا رابطشو بر پایه دروغ اغاز کرد باهام کارشم گردن میگیره ولی خب چه فایده یه بار بخشیدم ولی ذات ادما عوض نمیشه هرچقدم ببخشی اون دختره هم الان نامزد کرده ولی مادر پسره اینا پسر عمو دختر عمو هستن مادر پسره گفته من میخاستم بگیرمش برا پسرم 

2740
تو با اکست میتونی دوست معمولی باشی رابطشونم جدی بوده وقتی مارو داشت اوکی میکرد دوستم حتی بهش زنگ میز ...

تو یا باید بین اون و دوستت یکی رو انتخاب کنی یا هر دو رو کنار بزاری . 

نه میتونی با اون باشی و دوستت رو داشته باشی چون احتمال اثر گذاری اون توی رابطتتون زیاده . هم نمیتونی دوستت رو داشته باشی و با اون باشی چون ی حرمتی بین دوستیتون داره شکسته میشه و ی دلخوری پیش میاد که اگه اون پسر باشه بدتر میشه . انتخاب با توه . 

واسه داشتن چیزی که تا به حال نداشتی، باید کسی باشی که تا به حال نبودی .
تو یا باید بین اون و دوستت یکی رو انتخاب کنی یا هر دو رو کنار بزاری .  نه میتونی با اون ...

درست میگی هر دورو گذاشتم کنار با اینک برام سخت بود خانوادمم با پسره مخالف بودن زندگیم داره بهتر میشه ولی گاهی دلتنگش میشم اما یاد کاراشون میفتم و دوباره ادامه میدم ولی ترس از اینده دارم قراره چی بشه اگه تا ابد فراموش نکنم چی 🫴