2733
2734

دومی روخدا صلاح ندیدبهش بده 

ولی برا بچش غصه میخوره که تنهاست 

نه دخترعمه ای نه خاله نه عموووووهیچی نداره 

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 

نه بابا همه حواهربرادر ندارن. اکثرا تک فرزندن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان دیگه آنقدر علم پزشکی پیشرفت کرده که هیچکی نیست که نتونه دوباره بچه دار بشه

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍

اگه انتخاب دست خودش نیست برای بچه دوم

بگو خدا آدمو تنها نمیذاره که.یه چیزی گرفته  به جاش یه چیزی میده به خدا بگو خدایا تو صلاح ندیدی بچم کسی رو داشته باشه خودت همه کسش باش خودت دستشو بگیر خودت براش کس و کار و خواهر و برادر باش

2740
هست وقتی خدانمیخاد

چرا خدا نخواد؟

دکتر و اینا رفتن؟

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
فرااااااوان ونشد

آی وی اف کنه