2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاملا درهم شکسته میشم اول

چون بابام به چشمم فرشته است

بهترین بابا و ادم دنیاست.

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡
2728

خیلی بهم فشار میاد و غصه میخورم . شرایط سختیه واقعا

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
2740
کاملا درهم شکسته میشم اول چون بابام به چشمم فرشته است بهترین بابا و ادم دنیاست.

البته 17 سالمه :

ولی بزرگترین دلیل برای اینه که میتونم منطقی باشم

جون همیشه احساس کردم از نظر احساسی تامینم

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡

نمونش بابای من ی مدت ازش بدم میومد ب شدت چون بابام تو ذهنم دیقن یکی بود برخلاف چیزی ک هس نارت شدم ب شدت هی چکش میکردم ک هنوز با طرف هس نیس الان دیگ مهم نیس برام واقن مهم نیس هرکاری کردم درست نشد دیگ بیخیال شدم ب مامانمم چیزی نگفدم چون میدونسدم حل نخاهد شد

به مادرم چیزی نمیگم و نرمال نگه میدارم اوضاع خونه رو 

اگه بتونی غیر مستقیم به پدرت بفهمونی خوبه

مثلا یه بار که تنها باشین باهم! بگو بابا امروز فهمیدم فلان دوستم پدرش خیانت کرده کلی گریه میکرد میگفت مامانم رفته و بابام دیگه مارو دوست نداره و...

من فقط و فقط در مورد پدر و مادر خودم میگم:

به بابام حق میدم. همینکه 30 ساله داره مامانمو تحمل میکنه طلاقش نداده خیلی آقاست. 

به حدی مامانم حرص دراره و بی شخصیت که حد نداره