2737
2739

تو دوران عقد تو یه سال براتون لباس خریدند؟

من نه همسرم نه خانواده اش

ولی انتظار دارن همیشه تیپ بزنم

خواهرانه بگین چجوری رفتار کنم

شوهرم ماهی با منت یه ذره پول میده نمیشه باهاش لباس خرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی همچی رو خودمون و شوهرم خریدیم

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2731

هیچی

هرچی خریداری شد شوهرم خودش برام خرید و کم نزاشت

خانوادش کادو هم برای عروسیم ندادن 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2738

خانوادش ک وظیفه ندارن 

گاهی ب عنوان هدیه برام گرفتن 

ما راهمون دوره هر وقت همسرم بیاد شهرمون و بریم بازار برام خرید میکنه 

وقتایی ک نیست پول میزنه میگ چیزی لازم داشتی بخر

ان چیزی که شما را نکُشد مطمئنا قوی ترتان خواهد کرد🙃🤘🏻🍃 

اگه برات امکان داره با خودش برو خرید تا خودش حساب کنه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

با اینکه اخلاق ندارن ولی همه چی خریدن خیلی هم زیاد لباس و کیف و کفش و لوازم ارایش و همه چی

اصلا ما رسم داریم برای نامزدی باید دو چمدون پر وسایل واسه عروس ببریم اگه کسی نبره اصلا نامزدی به حساب نمیاد

تو هم قشنگ به شوهرت بگو بریم لباس بخریم خرید کنیم خجالت نداره که 

مگه تو عیدا براتون عیدی نمیارن؟ ما رسم داریم خانواده داماد هر ۴تا عید رو سرتا پا برای عروس کلی لباس و خوراکی و پول و طلا میارن حتی برای خانواده عروس هم یه تیکه لباس یا پارچه میخرن 

بعد عروسی هم خانواده عروس ۴تا عید رو عیدی میبره خونه عروس.

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️
2706