2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما یبار به عنوان بازدید رفتیم 

گوگولیاااا خیلییی خووووشحال میشن خیلیییییی همین که ببینن یع ادم جدید اومده ها کلی ذوق میکنن 

میتونی میوه فصل بخری ببری یا شیر 

کارت خیلی ارزشمنده 

دیگه کنکوری نیستم  
2728

یه جوونه بعضی وقتا دسته گل میاد

اولین روزا از اون دورا دست تکون میداد

اونم میاد واسه دادن روحیه 

ظاهرا ک ادم خوبیه

ولی این منو سرخوش میکرد

که فرزند خودم منو تر خشک میکرد...

یاد این اهنگ یاس افتادم

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2740

اصفهان روستای همت اباد داره که خانه سالمندان هست فضاش در ظاهرخیلی قشنگ بود گروه موسیقی و جشن برای عیدو کلی درخت و پرستار و دکتر و مرتب اما در باطن خواب اور میزدن به 

سالمند طوری که هر بار میرفتن عیادت میدیدن گیجه و خوابه و هوشیاری نداره

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
ببخشین شما اونجایین؟

نه عزیزم😂😂یاس رپر معروف ی اهنگ خونده ک نامه ی مرد سالمنده برای بچه هاش

اینکه من گفتم ی قسمت از اهنگ یاس یا همون نامه پیرمرده س

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
سخت میگیرن بهشون  ی پیرزن سراغ دارم کسی رو نداره گفتم برو اونجا  گفت شنیدم کتک میزنن&nbs ...

نه من ندیدم کتک بزنند ،پدربزرگم مدیر خانه سالمندانه،یه مدت هم پدرم مدیر بود 

2706