2733
2734
عنوان

لباسامو کجا بفروشم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا قیمتات بالا میذاری 

وگرنه توی کمدا قیمت پایین زود فروش میره ..

لباسهات یا بده ب نیازمند  یا زمان قیمت گذاری فکر این باشزود بره و یکی استفاده کنه 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
احتمالا قیمتات بالا میذاری  وگرنه توی کمدا قیمت پایین زود فروش میره ..  لباسهات یا ...

اتفاقا کمدا اصلااا فروش نداره

من فروشگاه اینترنتی داشتم، تنها اپی که هییییچ فروشی ازش نداشتم کمدا بود 

2731
اتفاقا کمدا اصلااا فروش نداره من فروشگاه اینترنتی داشتم، تنها اپی که هییییچ فروشی ازش نداشتم کمدا ب ...

الان ی کم بازدیدا کم شده ب خاطر  عوض کردن محیط برنامه 

ولی خودم کل لباسهام همونجا فروختم 

کمدا برا فروشگاه زیاد خوب نیس 

فقطط لباسهای در حد نو و نو با قیمت پایین خوبه

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
احتمالا قیمتات بالا میذاری  وگرنه توی کمدا قیمت پایین زود فروش میره ..  لباسهات یا ...

خب مثلا یه لباسی که خریدمش یک و خورده ی یکی دوبار هم بیشتر نپوشیدمش ۵۰۰ بزارم؟🥲 نمیشه که🤧😂

2738
خب مثلا یه لباسی که خریدمش یک و خورده ی یکی دوبار هم بیشتر نپوشیدمش ۵۰۰ بزارم؟🥲 نمیشه که🤧😂

آره خوبه فقط بنویس چ قیمت خریدی

کسی نمیاد به لباسی که دست ۲ یه تومن بده میره نو میخره همینه که فروش نمیره دیگه نگهش دار خودت بعدا بپوش

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️