2733
2734
عنوان

چشن خودکار 😐

263 بازدید | 16 پست

مسخره کردنا 

پسرا هم از این جشن های چرت و پرت دارن ؟ یا فقط مدرسه دخترونه مدلش اینه دهن خانواده ها رو سرویس کنه 😐

جشن هزار جشن قران  جشن جدول ضرب جشن تکلیف ک ما هم داشتیم اینم جشن خودکار 😂 بازم داشتن حالا یادم نمیا 

واسه هر کدومم باید خانداده ها اذیت شن بچه ها هم خیلی براش مهمه ک جلوی هم کلاسیاش کم میاره 😂😂 حسابی پیگیری میکنه اینو میخوام اونو میخوام اینا رو گفتن بیارید .... 

هوووف 

همه جا پر از خداست ❤                                          

خیلی تو این وضعیت خرج میذارن رو دست خانواده‌ها.

ما فقط جشن الفبا، جشن تکلیف و جشن خودکار رو داشتیم. ولی الان خیلی چیزای بیشتری آوردن

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی تو این وضعیت خرج میذارن رو دست خانواده‌ها. ما فقط جشن الفبا، جشن تکلیف و جشن خودکار رو داشتیم. ...

من یدونه پایان کلاس اول یدونه جشن تکلیف 

حالا این همه جشن ک گفتم همه امسال بودن

همه جا پر از خداست ❤                                          
2738
چرا گفتن چی بیارن مگه!؟

الان انواع و اقسام رنگ خودکار میخواد 

فلان مدل روبان با این مدل کیک این مدل بادکنک و هزار جور کوفت و زهرمار

همه جا پر از خداست ❤                                          
بچه های ماهم دارن از این جشن های مسخره. تازه ند روز دیگه هم روز معلمه.دارن پول جمع میکنن براش طلا ب ...

ب مامانم میگم محلش نده 

الانم داره دعواش میکنه مشق بنویسه اول 🤣🤣

همه جا پر از خداست ❤                                          
الان انواع و اقسام رنگ خودکار میخواد  فلان مدل روبان با این مدل کیک این مدل بادکنک و هزار جور ...

اخی 😂😂منم ی خواهر برادر دو قلو دارم ک کلاس اولی 

مامانمم نالانه😂😂😂

خدایا! شاکرم که منو لایق مادر شدن دونستی🌸🤲🤰
2706