2737
2739

کلاس دختر من۳۳ نفر هستن حدودا نفری دویست برای جشن روز معلم دادیم چیزی حدود ۶ و پونصد 

بعد الان نماینده تک تک پیام داده سلام خوبی پنجاه تومن به جشن کمک می کنی 🫠

بحث پنجاه تومن نیست مگه قراره چیکار کنن ک آنقدر دارن جمع می کنن😴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با مادرای دیگه صحبت کن بگید از همون پول یک مقدارش رو هدیه بده یک مقدار هم برای جشن

#چیستان: آن چیست که سبز است درآسمان و زمین و دریا هست . در سیل و زلزله هست و قلدرهای جهان از آن میترسند؟ ✌️
2740

من معلمم

بعید می‌دونم برام چیزی بیارن 

چون اون هفته جلسه برای امتحانا ترم گذاشتم نماینده زودتر همه رفت 

بقیه معلما گفتن نماینده مادرا رو جمع کرد.😐🥲معلم خوبی بودم همه شاگردام دوسم دارن..ولی حس میکنم نیارن جلو همکارا خورد میشم 

من یه معلمم😂بخدا دوس ندارم اینق ب خانواده ها فشار بیاد برای من میگم نخرید ولی بنظرتون چطور بگم ک نگن حالا کی میخواد براش بخره

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
2706