2737
2739

نمیدونم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی ممنون ولی عکسی که تو نت دیدم سرباز بود  شاید اوت یه جای دیگه بوده

الان حرمید؟شهید سعید چناری رو لطفا اگر رفتید خیلی دعام کنید ماجرای ایشون از زبان خودشون کلیپش هست سرچ کنید لطفا

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
مزارشون داخل حرم ؟  دوشنبه قراره برم

بلوک ۹۳ کنار ستون صحن جمهوری .سرپوشیده است. تو نت هم بزن لطفا باهاشون آشناشو باشه؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2738
چشم ❤️  ممنونم که بهم معرفی کردی  خوشحال میشم شهدای دیگه رو هم اگر امکانش هست بهم بگید&n ...

بله حتما منم مثل شما به شهدا ارادت دارم اگرگلزار شهدای مشهد هم بری خیلی خوبه ها 

شهیدی که در گلزار کرمان شهید شدند یه خانم هستند سرج کنید شهیده فاطمه دهقانی فک کنم