2737
2734

سلام،من هفت هشت ماهه بدنسازی کار میکنم،

اکثر جاهای بدنم عضلانی و ورزیده شده مثل

پاهام،

شونه هام

زیربغل تا کمرم

،

ولی هنوز شکمم و بازوهام شلی دارن،

دوستام میگن این قسمتا دیرتر عضله ای میشن،

شما نظرتون چیه؟تجربه ای دارین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به چربی اون قسمت بدنت داره 

من خودم قسمت ران چربیش زیاده هنوزم داخل ران چربی داره 

نزدیکترین حالت بین دو تا آدم لمس فیزیکی نیست. بلکه وقتیه که بتونن زخم‌هاشون رو بدون ترس از سوءاستفاده به هم نشون بدن .
2728
میدونی اینا دیه ممکنه افتادگی پوست  باشه به مرور بهتر میشی. ولی اگه چاق بودی و الان لاغر شدی اح ...

سیکس پکهارو میبینم دهنم اب میفته،واقعا زیباست عضلات شکمشون،

دوس دارم مث اونا شم😂😍

سیکس پکهارو میبینم دهنم اب میفته،واقعا زیباست عضلات شکمشون، دوس دارم مث اونا شم😂😍

انشاا.... میشه عجله نکن زمان میبره و صبوری و تمرین استراحت کافی و غذای خوب مهتر از تمریناته. اون سیک س پکا برا تمرین شکم زیاد نیس برا اینه تغذیه رو رعایت کردن عضلات افتاده بیرون

2738
بله قسمت شکم و پهلوم بازم هنوز چربی داره

چون اون قسمت کلا چربیش زیاد بوده از اول 

کم کم اونم ازبین می‌ره 

کلا شکم و پهلو باید تغذیه خیلی خوب رعایت بشه و صبر داشته باشی من خودمم هنوز شکم و پهلو کاملا نرفته 

نزدیکترین حالت بین دو تا آدم لمس فیزیکی نیست. بلکه وقتیه که بتونن زخم‌هاشون رو بدون ترس از سوءاستفاده به هم نشون بدن .
انشاا.... میشه عجله نکن زمان میبره و صبوری و تمرین استراحت کافی و غذای خوب مهتر از تمریناته. اون سیک ...

دقیقا،برجستگی عضلات شکمشون کامل مشخصه،

همسرمم حرف شمارو میگه،میگه تو تمریناتو درست انجام بده کاری به نتیجه نداشته باشه چون به مرور نتیجه خودش مشخص میشه

چون اون قسمت کلا چربیش زیاد بوده از اول  کم کم اونم ازبین می‌ره  کلا شکم و پهلو باید تغذ ...

چند وقته کار میکنین شما؟

در کل ورزش حس خیلی خوبی میده،جدا از نتیجه فیزیکیش، حال دل ادمو خوب میکنه

دقیقا،برجستگی عضلات شکمشون کامل مشخصه، همسرمم حرف شمارو میگه،میگه تو تمریناتو درست انجام بده کاری ب ...

یه موقعی میاد میبینی اصلا برا هیکل نمیری باشگاه . ولی اونم درست شده. مثلا من خودم دو بچه دارم. 33سالمه همین که با انواع دردها الان حس خوبتری دارم . رو فرمم و سلامتر و ورزیده تر خوشحالم اصلا اعتیاد دارم به ورزش . زیادم درگیر مکمل و رژیم نیستم. هرچی عشقم بکشه میخورم و میسوزه

چند وقته کار میکنین شما؟ در کل ورزش حس خیلی خوبی میده،جدا از نتیجه فیزیکیش، حال دل ادمو خوب میکنه

من قبلاً تی ار ایکس کار میکردم ولی نزدیک یکساله بدنسازی کار میکنم ولی چون پیوسته و نسبتا سنگین کار کردم و اطلاعاتمو بردم بالا نسبتا یه چیزایی بلدم البته انشالله در آینده مدرسه مربی گری میگیرم 

دقیقاا ورزش عالیه من خودم پنجاه درصد بخاطر روحیه ام میرم

میشه اسم همه دستگاه هایی ک خودت برا فرم دهیت کار کردی رو بگی.ممنون

برا پاها تردمیل شیب بالا، سلام پا ژاپنی،کیک بک،دمبل وسط پا،

لانگز به جلو یا معکوس،پرس پا،اسکات اسمیت،پشت پا،جلوی پا تکی یا دوپا باهم،حرکت ساق پا،

شکم و پهلو: پلانک،پا نود درجه روی زمین یا میله بارفیکس یا دستگاه پاراالل، پیچ کمر،دمبل پهلو تکی،سیمکش پهلو،شکم با دستگاه سیمکش زانو روی زمین،انواع دراز نشست

عضلات سینه: فلای سینه،کراس اور،زیر سینه هالتر،بالای سینه دمبل،شنا سوئدی

زیربغل و پشت:قایقی،زیربغل سیمکش،تک دمبل،دستگاه اچ

سرشانه:سرشانه ارنولدی،هالتر پشت گردن،دمبل موازی،لیفت دمبل،سرشانه نشرخم

بازو:دیپ پشت بازو،کراس اور طناب بالای سر پشت بازو،دمبل نود درجه پشت گردن،جلو بازو سیمکش،جلوبازو لاری،جلو بازو هالتر

اینا که نوشتم تو چهار برنامه اتجام دادم،منظورم اینه یک برنامه یک ماه همه اینارو نداره،به صوزت متنوع هر دوره بعضیهاشو داره،

بیشتر تمرینات  با دستگاه سیمکش و دمبل و هالتر هس،گاها هم از قایقی،پرس پا،بارفیکس،دستگاه اچ،فلای،اسکات اسمیت و دستگاه جلو پا و پشت پا استفاده کردم

2706