2737
2739
عنوان

پسرم یکسال دیر تر میره مدرسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 70 پست
اصلا دوست نداره فرستادمش کلاس نقاشی معلمش گف دستاش ضعیفه مداد دستش میگیره خسته میشه.  خیلی باهو ...

کتاب های کومان براش بخر خیلی بچه ها دوست دارن

ماز بازی ۱ و ۲ و ۳و ۴ برای تقویت مداد دست گرفتنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعدا براش مشکلی پیش نمیاد ؟ دوستم معلمه میگه اموزش وپرورش حتی میتونه شمارو محکوم کنه 😒😒😒

نمیدونم ولی وقتی میبری سنجش اونا خودشون میگن میتونی ثبت نام کنی اول یا نه اگه ببینن نمیتونه نقاشی بکشه پیش دبستانی رو پیشنهاد میدن

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
بابا مگه ما ها بچه بودیم مهد و پیش دبستانی رفتیم؟ یه کله رفتیم مدرسه،تازه سخت گیری هم بیشتر بود بعد ...

من خودم که رفتم 🥲 خب دختر وپسر فرق میکنن پسرا یکم شیطون ترن بعضیا هم کلا علاقه به درس ندارن. پسر من درسو مدرسه رو خیلی دوس داره ولی تا میگم بیا نقاشی بکشیم یا اینجارو رنگ کنیم نمیاد  دوست نداره 

2731
من خودم که رفتم 🥲 خب دختر وپسر فرق میکنن پسرا یکم شیطون ترن بعضیا هم کلا علاقه به درس ندارن. پسر من ...

آخه تنهاست،تو مدرسه میبینه کل کلاس نشستن دارن نقاشی میکشن وسوسه میشه،نگران نباش،پسر منم همینه البته ۵ سالشه

خب اگه امسال بره پیش وسال دیگه اول چی ؟؟

خب برو بپرس 

باید بری بپرسی مطمئن بشی که ایرادی نداره

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
آخه تنهاست،تو مدرسه میبینه کل کلاس نشستن دارن نقاشی میکشن وسوسه میشه،نگران نباش،پسر منم همینه البته ...

خدا کنه درست بشه من از الان کلی استرس دارم  میترسم همکاری نکنه 

2738
اعصابمو خورد کرد مگه میشه خب پس اونایی که یه سال رو می افتن چی  

اصلا جای نگرانی نیست،همسایه ما یه سال بچشو مدرسه نفرستاد کلا ،کسی حرفی بهش نزد ،کلا یه سال دیرتر کلاس اول فرستاد اون سالی که کرونا اومده بود

خدا کنه درست بشه من از الان کلی استرس دارم  میترسم همکاری نکنه

ببین مامان من ۲۰ سال معلم کلاس اول بود،بیشتر هم برای پسرا،میگه تا یکی دو ماه اول کاملا طبیعیه،بعضی بچه ها اصلا روی صندلیشون بند نمیشن،چه برسه به اینکه درس یاد بگیرن،کم کم راه می افتن

اصلا جای نگرانی نیست،همسایه ما یه سال بچشو مدرسه نفرستاد کلا ،کسی حرفی بهش نزد ،کلا یه سال دیرتر کلا ...

خب خوبه من فقط نگران اینم دلش نخاد درس ومشق بنویسه واذیت بشه وگرنه اگه میتونست من همین امسال ثبت نامش میکردم 

ببین مامان من ۲۰ سال معلم کلاس اول بود،بیشتر هم برای پسرا،میگه تا یکی دو ماه اول کاملا طبیعیه،بعضی ب ...

خواهرشوهرم یه پسر داره هرسال رو دوبار خونده 😑😑 الان تازه کلاس پنجمه غیر دولتی ثبت نامش کردن دوساله الکی قبولش میکنن  الان درحد یه کلاس اولی بلد نیس هیچ علاقه ایی به درس نداره 

2706