2733
2734
عنوان

از مادرم حالم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1103 بازدید | 55 پست
خب بدبخت چیکار کنه نیازشو؟شاید واقعا نیاز داره وگرنه همچین نمیکرد.یه کم نیمه پر لیوانو ببین ب اونم ح ...

یه جیزی میگن‌ها ،نیاز داره که داره چه لزومی داره جار بزنه جلوی استارتر لباس شو پرو کنه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچ وقت نفهمیدم چطور یک مادر و دختر میتونن با هم رقابت و حسودی کنن

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
هیچ وقت نفهمیدم چطور یک مادر و دختر میتونن با هم رقابت و حسودی کنن

به خدا من حسودی نمیکنم ،اینقد نمک رو زخمم نپاشین به قدر کافی زجر می کشم واسه آبرومون ناراحتم پشت سرمون کلی حرفه خودشو آگهی کرده

آرزوی مرگ مامانتو هیچ وقت نکن مادر بد داشتن بهتر از بی مادریه،البته ب نظر من مامانت بد نیست نیاز ب همدم داره بزرگتر ک بشی و ازدواج کنی و خدای نکرده اگر دچار شرایط اون بشی اون موقع هست ک بهش حق میدی تو الان جای اون نیستی.مجردها دنیاشون با متاهلایی ک مجرد میشن زمین تا اسمون فرق داره.. قضاوت نکن مامانتو.خوشحال باش اگر طرف دوسش داره و آرزوی خوشبختیش بکن.

2738

🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐باز میگن نگو پشمام بگو برام جالب نبود 

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
عزیزم درست نیست درمورد مادرت اینطور بگی . اگر به توصیه‌های شما توجهی نداره خودتونو بی‌طرف نشون بدید ...

گلم تاپیک رو یه بار دیگه با دقت بخون اونه که داره بهم انگ حسودی و ترشیدگی میزنه،تو تاپیکای قبلیم گفتم که با چوب کتکم میزنه و فحش میده، میگه ریدم تو نمازت ،دیگه قضاوت با خودت

همچین زنایی که اسم مادر روشونه  هم  وجوووود دارن ینی؟    شاخ دراوردم

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞
به خدا من حسودی نمیکنم ،اینقد نمک رو زخمم نپاشین به قدر کافی زجر می کشم واسه آبرومون ناراحتم پشت سرم ...

نه گلم با شما نبودم درکت میکنم 

کاشکی بتونی خونت رو جدا کنی اینطوری راحت ترم هستی

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
2706