2733
2739
عنوان

اخلاقای خاصی دارم همسرم دیگه خسته شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 43 پست
خیلی برام مهمه پیشش باشم  پیشش نباشم حالم خوب نیست جایی هم میرم همش به فکر او هستم که داره چیک ...

منم ۲۲ سالمه مثل بچه ها حرف میزنم البته بعضی وقتا اونم پیش خودش بود . ولی شوهر من بدش نمیومد ‌. تازه خوششم میومد و من خیلی ناز داشتم . دوست داشت . ‌ولی دیگه جدی شدم از من برید........ توام شاید به قیافت نمیشینه اینجوری باشی.  مثل لئو بلاگر

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۲۲ سالمه مثل بچه ها حرف میزنم البته بعضی وقتا اونم پیش خودش بود . ولی شوهر من بدش نمیومد ‌. تازه ...

خیلی سخته بذارمش کنار 

مثلا بارون میاد یا خیلی خوشجالم خوشحال بچگونه میکنم و رفتارم بچگومه میشه بغلش میکنم 

خیلی سخته یهو تو ذوقم میزنه 

میگه چرا بچه ای 

2731
منم مث شما بودم نامزدم خسته شد و رفت...💔💔

واقعا به خودم میگم من اینجوریم او داره زجر میکشه منم دارم زجر میکشم خوشحالیام بچگونست ولی او یه خانم جدی و سنگین میخواد 

خیلی سخته بذارمش کنار  مثلا بارون میاد یا خیلی خوشجالم خوشحال بچگونه میکنم و رفتارم بچگومه میش ...

خب چرا چه اشکال داره تو خونه پیش خودش بچه بشی گاهی و شیطنت داشته باشی، البته نه همیشه فقط گاهی... 

مهم اینه تو اجتماع رفتارتون سنگین و محترم باشه

البته زود گریه افتادن و چسبیدن به شوهر اصلا خوب نیست اصلاح کن خودتو

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.
2740
چجوری بی خیال باشم ؟ مثلا جایی برم ؟  من کلا خونه هستم

منم کلا خونه هستم از سرکار میاد سلام احوال پرسی سفره رو پهن میکنم چایی میذارم همین دیگه بچسبم بهش غر بزنم لوس بشم و این چیزا نیست دو ساعتی که میشینه ریلکس میکنه خودش میاد بغلم میکنه حرف میزنه فیلم میبینیم همین

منم کلا خونه هستم از سرکار میاد سلام احوال پرسی سفره رو پهن میکنم چایی میذارم همین دیگه بچسبم بهش غر ...

من سفره رو پهن میکنم او میرع تو گوشی تا چند ساعت 

من میرم بغلش میکنم میگم بغلم کن و ....

او اصلا نگاهم نمیکنه 

2706