2733
2734

پرتوقع هستم همیشع فکر میکنم باید هی قربون صدقم بره زبان بدنم خوب نیست 

خیلی وقتا لهجم بچگونه میشه و او متنفره 

میگه میخوام جدی باشی و مثل یه خانم ۲۶ ساله رفتار کنی 

ولی من هنوز اخلاقیای بچگیمو دارم خیلی هم زود گریه میکنم

دیروز بهم گفت من فکر میکردم شاه ماهی صید کردم ولی تو ر ی د ن ی ترین انتخابم بودی 💔

من نمیدونم این اخلاقا رو داشتم دست خودم نیست 

از یه طرفم نمیدونم چجوری خوب بشم 

همسرم خیلی زجر میکشع منم از حرفاش زجر میکشم ولی ... میخوام زندگی کنم 

بعد اون حرفا امروز باهاش خوبم او هم معمولیه ولی دیگه مثل قبل بهم توجه نمیکنه میگه خسته شدم ازت 

چیکار کنم 😔

اسی چ ماهی هستی 😅

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا

باتوجه ب اخلاقیات ک گفتی

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2740
برو روانشناس به نظرم زیادی به شوهرت وابسته شدی یکم ازش فاصله بگیر معمولی باش کمتر حرف بزن به خودت ب ...

خیلی برام مهمه پیشش باشم 

پیشش نباشم حالم خوب نیست جایی هم میرم همش به فکر او هستم که داره چیکار میکنه 

خودش چند سالشه؟؟؟ خب بچگونه حرف نزن همش گریه نکن یکم محکم باش  شما هم قربون صدقه اش برو  ...

نمیتونم یه دفعه بچگونه میشه دست خودم نیست 

انگار یه خمیر تو دست او هستم 

ولی او یه خانم مستقل و جذاب دوست داره 

معلم هستم

خیلی برام مهمه پیشش باشم  پیشش نباشم حالم خوب نیست جایی هم میرم همش به فکر او هستم که داره چیک ...

خب وقتی به این فکر کنی با این کارت ازت متنفر میشه بیخیالش میشی بعدا مردا همچین گو ه خاصی نیستن یه دو روز بیخیال بشی میفهمی نگران هم نباش کسی نه میخورتش نه میدزدتش بیخ ریش خودته تازه هرچقد بی محلی کنی بیشتر جذبت میشه

2706