2737
2739

ی سوال بپرسم راجب همین چیزا؟

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو ی رابطه دو نیم ساله ک دختره زیاد قهر میکنه 

ب پسرع بگه بی خایه بعد اونم بگه مرسی خدافس 

دو هفتس کاتن 

لازمه دختره بره معذرت خاهی؟ چی بگه بهتره؟ 

پسره همیشه میگ بسه بحث‌دو روز زنده ایم و فلان ولی دختره کات میکنه!

(دوستم میخاد بره از پسره عذرخواهی کنه نمیدونه چی بگه منم از شماها میپرسم اونایی ک تو رابطه ان ج بدن لطفا

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
2738
تو ی رابطه دو نیم ساله ک دختره زیاد قهر میکنه  ب پسرع بگه بی خایه بعد اونم بگه مرسی خدافس  ...

خوبش کرده گفته ب نظرم اذیتش کرده ک کات کرده دختره ، نه بزنه بلاکش کنه هیچ پسری ارزش نداره

معلومه که باید بره حرفش خیلی زشته

میگ اخه هیچوقت نرفتم عذرخواهی الان نمیتونم برم

منم میگم زشته چنتا حرف بد زدی  هر دفعه اون غرور شو زیر پا گذاشته 

میگ خب برم چی بگم😑

خوبش کرده گفته ب نظرم اذیتش کرده ک کات کرده دختره ، نه بزنه بلاکش کنه هیچ پسری ارزش نداره

اذیت نکرده بابا دوستم خیلی زود زود قهر میکنه میگ مص همیشه بحث کردیم بهش گفتم بی خایه گف میدونم پشیمونی از حرفت دوستم کفته ن اصلا هم نیستم

بعد پسره گفته بسه دو روز زنده ایم کم جنگ کنیم باهم اینم گفته بای برا همیشه و بچه ننه😂

من میگم گناه داره یدفه ام ک شده بره عذرخواهی کنه اما نمی‌دونم چی بگه بهتره

2706