2733
2734
عنوان

همسرم گفت برات کادو تولد میخرم اما برات تولد نمی‌گیرم ☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 27 پست
از سر کار ساعت ۱/۵ شب میاد منم خونه مادرم هستم تازه زایمان کردم 

اشکال نداره عزیرم

تازه کلی هزینه زایمان داده 

فشار اقتصادی زیاده

همینکه بفکر کادو هست عالیه

مامانتم میتونن یه کیک کوچولو بگیرن و خودمونی جشن خصوصیتون تکمیل بشه

تولدتونم مبارک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرداش بگیره 

ما سابقه ی ده روز تاخیر هم توی تولد گرفتن داشتیم 

همسرم نبوده عقب انداختیم 

وحی منزل نیست که دیگه

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
مث شوهر من خوبه برای دو نفرمون رفته بود ی کیک گنده خریده بود،؟😐😐😐 حالا جالب اینه نه من میخورم نه ...

نه خب ولی نمیدونم بهونه گیر شدم 

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 
2731
نه خب ولی نمیدونم بهونه گیر شدم 

نباش

چاقالو میشیا🤣

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
برو خداتو شکر کن مال من کلا یادش نیست

خب ما تازه ازدواج کردیم هنوز اوایل زندگیمون هست

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 

تولدت پیشاپیش مبارک  

واقعا چیز مهمی نیست ، خدایی نکرده دنبال الواطی نمیره که ، سرکار هست و برای خودش و شما زحمت میکشه 

بابت هدیه هم باید ممنون دارشون باشی 

زندگی رو آسون بگیر تا آسون بگذره 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
بهتر بنظرم کیک خوردنه فقط آدم چاق میشه ی کادوی گرون از جونش بگیر تا حال بیاد😂😂😂

بالاخره من باید جیب همسرم در نظر بگیرم 

2740
بگو اشکال نداره کادو برام تیکه طلا بگیردیگه جشن وکیکتو نمیخام.البته با نرمی بش بگو    

گوشی میخواد بخره 

دوتایی تولد بگیرین یا یه شب دیگه شام برین بیرون دوتایی 

تازه زایمان کردم 

اشکال نداره عزیرم تازه کلی هزینه زایمان داده  فشار اقتصادی زیاده همینکه بفکر کادو هست عال ...

مرسی عزیزم 🌷همسرم نیست تولد نمیچسپه کیک هم بخرن برام فایده نداره

تولدت پیشاپیش مبارک   واقعا چیز مهمی نیست ، خدایی نکرده دنبال الواطی نمیره که ، سرکار هست و بر ...

درست میگی عزیزم