2733
2739
عنوان

شما بگید چجوری ب مدیر توضیح بدم؟

67 بازدید | 8 پست

ما دوتا حسابدار هستیم تو شرکت 

فروردین ماه حقوق کارکنان اشتباه واریز شده تازه فهمیدیم 

نمیدونم من اشتباه کردم یا همکارم 

الان موندیم چیکار کنیم به مدیر بگیم بیچارمون میکنه 

از طرفی خودشون بفهمن دردسر میشه 

شما بگید چ خاکی بریزیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا خندم گرف😂ببخشید گلم)))

ولی تجربه ثابت کردی صادق باشی بهتره ....خودتون بگین ....با زبون نرم بگین حواستون نبوده ما شرمنده ایم ...محترمانه برخورد کنین درست میشه نگران نباش

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹
2738