2737
2734
عنوان

افدام به بارداری

59 بازدید | 13 پست

سلام دوستان من میخوام اقدام کنم برای بارداری اما نمیدونم قبلش باید چیکار کنم ازمایش باید بدم؟ یا چیز خاصی باید بخورم؟ دارو باید استفاده کنم؟

هیچ اطلاعاتی ندارم هنوزم پریود نشدم 

مثلا این که هر چند شب رابطه داشته باشم یا چی قبلش بخورم ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از سه ماه قبل شروع اقدام قرص فولید اسید یک میلی و ویتامین د ۱۰۰۰ رو باید بخوری 

میری دکتر برات سونوی واژن 

پاپ اسمیر 

بعضیا سونوی پستان 

و ازمایش خون‌مینویسه 

مشکلی نبود میگه اقدام‌کن 

یه صلوات برای تو دلیم میفرستی 🙏
2728

عزیزم بهتره اول یه چکاب کامل بدی تا ببینی چه ویتامین هایی کمبود داری یا نداری، از سه ماه قبل بارداری فولیک اسید شروع میکنی اگرم یادت رفته از الان شروع کن اشکال نداره، تست پاپ اسمیر هم بدی خوبه تا ببینی عفونتی چیزی نداشته باشی، اگر پریودیت منظمه چه بهتر، اینجوری روزهای تخمک گذاری تو راحتتر میتونی پیدا کنی، روز تخمک گذاری رو که پیدا کردی میتونی از چندشب قبلش یه شب درمیون رابطه داشته باشی تا چند شب بعدش

خدا جونم سایه همسرم و بالاسر منو پسرم نگه دار, الهی آمین  

برو دکتر 

برات آزمایش خون می‌نویسه و احتمالا یدوفولیک بده بهت

بعد از جواب آزمایش هم اگر چیزی تو بدنت کم باشه دارو میده اگه نباشه هم که کاری دیگه انجام میده 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند

اول دکتر برو

بعد اصلاح سبک زندگی

غذاهای خوب و مقوی

خواب و خوراک صحیح

دوری از سردیجات و شیرینی و ...

گرم گرفتن پهلو ها و رحم

ماساژ رحم و تخمدان و زیر شکم با روغن سیاهدانه

حموم نرفتن در پریود

مراعات کنی تو پریود ، گرم بگیری و دمنوش گرم بخوری و سردیجات و غذاهای فست فودی و سرخ کردنی زیاد نخوری

ساااااالم زندگی کنی بسه

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
2738

از من به تو نصیحت قبل بارداری هر مشکلی داری رفع کن ،دندونات رو چک کن مشکل معده داری خدای نکرده حلش کن ،الان من میگرن دارم مردم و زنده شدم جز استامینوفن ساده کاری نمیتونم کنم ،البته میگرن کاریش نمیشه کرد...ولی کلی گفتم 

بعدشم باید تحت نظر پزشک باشی برات فولیک اسید بنویسه چکت کنه.. ،برای رابطه هم روز تخمک گذاریت هر یه روز درمیون اقدام کن و سریع پا نشو ،پاهات رو بزار رو دیوار باسن پایین ،سریع هم خودتو نشور ..ان شاالله هر چی سریعتر به وقت خودش مامان بشی عزیزم

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
از سه ماه قبل شروع اقدام قرص فولید اسید یک میلی و ویتامین د ۱۰۰۰ رو باید بخوری  میری دکتر ...

من آزمایش خون دادم و یدوفولیک مصرف میکنم

ویتامین دی۳ هم ۵۰۰۰۰ تجویز کرد برام چون از حد نرمال خیلی پایین تره این ویتامین تو بدنم

پاپ اسمیر چون زیر ۲۰‌ام انجام نداد برام

سونو رحم و تخمدان رو چند ماه قبل انجام دادم و سالمم

و سونوگرافی پستان یا ماموگرافی هم اکثرا برا بارداری بالای ۳۵.۴۰ سال هست که دکتر توصیه می‌کنه انجام بشه 

من آزمایش خون دادم و یدوفولیک مصرف میکنم ویتامین دی۳ هم ۵۰۰۰۰ تجویز کرد برام چون از حد نرمال خیلی پ ...

بعد ازمایش خون دکتر با توجه به نتایج تشخیص میده یدوفولیک بخورن یا نه ، مثلا من ازش پرسیدم گفت نه همون فولیک اسیدو بخور 

سونوی پستان رو بعضی دکترا با توجه با پاسخ‌سوالها مینویسن حتی تو دهه ی ۲۰ ، مثلا من خودم چون فیبروادنوم داشتم گفت انجام بده 

پاپ اسمیر فقط مربوط به سرطان نیست عفونت هم‌بررسی میکنه‌ خیلی از مجردها هستن‌عفونت دارن و ربطی به سن و‌سال نداره 

یه صلوات برای تو دلیم میفرستی 🙏
بعد ازمایش خون دکتر با توجه به نتایج تشخیص میده یدوفولیک بخورن یا نه ، مثلا من ازش پرسیدم گفت نه همو ...

به من گفت چون سنت کمه یدوفولیک بخوری بهتره

و اینکه محدوده سنی انجام پاپ اسمیر از ۲۱ سالگی شروع میشه 

منی که اواخر ۱۷ سال هستم دکتر برام انجام نمیده

جدی نمیدونستم از ۲۱ شروع میشه

آره از ۲۱ شروع میشه 

من قبلاً شنیده بودم در موردش از دکترمم که پرسیدم گفت ۲۱ سالگی باید انجام بشه 

من مداوم عفونت قارچی یا باکتریایی دارم و میخواستم پاپ اسمیر انجام بدم که دیدم نمیشه

بعد آزمایش مشخص شد ویتامین دی سه خیلی پایینی دارم و دلیل عفونت‌های مکررم همون بوده