2733
2739
عنوان

خانوما کسی می‌تونه کمکم کنه؟

122 بازدید | 11 پست

من یکسال و نیمه که با پسر عمم عقد کردم و هنوز عروسی نگرفتیم.توی این یکسال و نیم یه چیزایی درباره همسرمم و زن عموم حس کردم.

رابطه همسرم و زن عموم که زندایی ایشون میشه از قبل خیلی گرم و صمیمی بود و همسرم خیلی با اون و بچه هایش صمیمی بود اما قبلاً زیاد مشکوک نبودم.

چند روز بعد از عقدمون یکبار همسرم داشت عکساش رو تو گوشیش بهم نشون میداد که من اتفاقی عکس زن عموم رو با تیشرت و با موهای باز دیدم. تو مسافرت بودن و از اونجایی که یه سری از عکسای مسافرتشون رو به من فرستاده بود فهمیدم اون عکس رو هم خودش به همسرم فرستاده.

زن عموم کلا خیلی به همسرم توجه میکرد.مثلا تغییرات چهرشو و ظاهرش رو سریع بیان میکرد.مثلا می‌گفت وای چرا زیر چشمات گود رفته؟ یا اگه تغییر مثبتی میدید خیلی تعریف میکرد ازش.

وقتی هم که تصادف میکرد یا کمکی میخواست سریع به همسر من زنگ میزد.و برای تشکر همیشه از عشقم استفاده می‌کرده و پسوند جان بهش میداد.

همسر من هم از اول اون رو به یه اسم خاصی صدا میکرد و هیچ وقت بهش زندایی نگفت.

من حسادت زن عموم رو هم خیلی توی این مدت دیدم.

مثلاً یکبار که خانواده همسرم برای من عیدی آوردن،گفت که آقای دوماد عقل نداشته که پولشو دور ریخته.

از این دست اتفاقا و حرفا خیلی زیاد بوده

اما یه چیزی دیگه واقعا منو به فکر برد.

امروز من با یه سری از خانومای فامیل رفتم استخر و بعد از برگشت که همسرم زنگ زد،بعد از احوال پرسی گفت که کیا بهتون اضافه شدن؟منم گفتم هیچکس

بعد پرسید فلانی(لقبی که خودش به زن عموم میداد)نیومده بود؟که منم گفتم نه نیومده بود.

من برام خیلی سوال شد که برای چی باید همچین چیزی رو راجع به استخر رفتن یه زن بپرسه؟داشته تصورش میکرده؟

نظر شما چیه دوستان؟

من شکاکم یا واقعا این قضیه مشکوکه؟

تو شکاک نیسی قضیه کاملا مشکوکه سعی کن کاری کنی حدشونو بدونن و کلا از هم فاصله داشته باشن وقتی هم زنعموت پیش تو ب شوهرت گفت عشقم بش تیکه بنداز تا بفهمه خوشت نمیاد مثلا بگو جز من کسی حق نداره شوهرم عشقمو اینا صدا کنه

تو شکاک نیسی قضیه کاملا مشکوکه سعی کن کاری کنی حدشونو بدونن و کلا از هم فاصله داشته باشن وقتی هم زنع ...

آخه نمیخوام همسرم فکر کنه حسودی میکنم.

چون بارها بهم گفته حسود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه نمیخوام همسرم فکر کنه حسودی میکنم. چون بارها بهم گفته حسود

بزار هرجور دوست داره فک کنه هردختری جای تو بود حساس میشد وگرنه خودت قضاوت کن ب همسرت چه ربطی داره ک فلانی اومده استخررر یا نیومده اخههه چرا رک از همسرت نپرسیدی ک چطور و برا چی میپرسی

2728
تو شکاک نیسی قضیه کاملا مشکوکه سعی کن کاری کنی حدشونو بدونن و کلا از هم فاصله داشته باشن وقتی هم زنع ...

البته پیش من خیلی بیشتر حواسشون هست.

ولی من از اصل قضیه ناراحتم.حالا جلوی من چیزی نگن اما همیشه که من پیششون نیستم.چون فامیلیم و خونه ها نزدیک همه خیلی همو میبینن

بزار هرجور دوست داره فک کنه هردختری جای تو بود حساس میشد وگرنه خودت قضاوت کن ب همسرت چه ربطی داره ک ...

امروز می‌خوام باهاش صحبت کنم

چون این موضوع واقعا داره اذیتم میکنه

امروز می‌خوام باهاش صحبت کنم چون این موضوع واقعا داره اذیتم میکنه

اره عزیز حتمااا باهاش صحبت کن حتمااااا به جای اینکه خودتو اذیت کنی ب خودت بگی اگه اینجوری بگم میگه حسودی واینا خودتو راحت کن ازدواج کردی که خوشبخت شی نه اینکه عذاب بکشی🙂

2740
اره عزیز حتمااا باهاش صحبت کن حتمااااا به جای اینکه خودتو اذیت کنی ب خودت بگی اگه اینجوری بگم میگه ح ...

آره حتما اینکارو میکنم

مرسی که گوش کردی عزیزم به درد دل واقعا نیاز داشتم😔

آره حتما اینکارو میکنم مرسی که گوش کردی عزیزم به درد دل واقعا نیاز داشتم😔

خاهش فداتشم منم خودم یه تاپیک زدم برا یه بنده خدا که برا هزینه عمل نیاز به کمک داره من خودمم در حد توان کمک کردم البته برا ما فامیله ولی هیشکی جواب نمیده حتی نوشتم هرکس هرچقدر که در توانشه