2737
2739

تو محل کارشون اتفاقی همو دیدیم و بدون هیچ صحبتی خانوادشون تماس گرفتند و اومدن خواستگاری 

حدود۲ماه باهم رفت و امد و صحبت داشتیم ومشاوره رفتیم

بعد عقد کردیم 

اما ب مرور رفتارش نشون میده دیگه منو نمیخواد 

حتی من بخاطر دل مامانم پیام و زنگ ک بیااا اونم خیلی سرد میاد خونمون 

الان۷ ماهه عقد کردیم.

من مجدد مراجعه کردم مشاوره و کلی گریه و شرایط و گفتم و ازش پرسیدم چرا اینجور شده؟وقتی اینقدر خواهان من بوده 

مشاور باهزار قسم و ناراحتی گفت نامزدت  خیلی اینجا میومد و همیشه میگفت دکتر من چهره برام خیلی مهمه اما این دختر همه چیز تمامه ممکنه تااخر عمر همچین چیزی نصیبم نشه.منم بهش گفتم مهم ایمان.اعتقاد.اخلاق و...هست.چهره عادی و تکراری میشه 

اگر ازش متنفر نیستی پس میتونی دوسش داشته باشی  

اما الان نامزدم گفته.اشتباه کردم من چهره برام مهم بوده نباید اشتباه میکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه جوگیر و بیشعور. مهریتو بگیر قسمتیشو نشد سالس یه دونه ام بده دلت خنک میشه حداقل .دندون لقو بکن بره. هفت ماهه عقد کردین از ماه دوم سرد شده. به جذابیت و خوشگلی خودش ببخشه. هرچی میمون تر ادا بیشتر

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740
من شرایط طلاق ندارم الان  هر چ بگذره هم بدتر میشه  چکنم

شرایطشو داری پیش کسی بمونی که از ریختت خوشش نمیاد و خودشو خوشگل می‌دونه شمارو زشت؟

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
من فقط یک سکه مهریه ام هست  بخدا فکرشم نمیکردم

همونو بگیر برو پی زندگیت. فدا سرت

2706