2737
2734
عنوان

ای تویی که فقط اسم شوهرو داری...

164 بازدید | 9 پست

امروز برای بار هزارم شکستم ...

از خستگی ۱۲ ساعت بی وفقه کارکردن برای اینکه دستم جلو کسی دراز نکنم ....از نامردی تویی که پولامو گرفتی طلاهامو گرفتی و منی که دستم خالی سرم پایین جلو خانوادم تا پول وکیل و داداگا و کوفت وزهرمار بدن که نمونم 

خستم با تمام وجودم به خاطر همسری که نکردی خنده و محبتی که بهم ندادی به خاطر تنهایی که تو این ۶ سال کشیدم به خاطر دردایی که بهم دادی ...امروز شکستم فهمیدم برای برداشتن وسایلم برای گرفتن حق و حقوقمم باید پول بدم که آیا برسم یا نرسم ...تو فقط اومدی دنیای دخترانه ساده منو گرفتی یه دنیای پر از دادی

من الام باید مادربودم اما تو راه دادگاه نشونم دادی 

اخه چقدر گریه کنم تا چند روز تا چتد،سال کدوم دادگاه به داد من میرسن به داد دل من میرسن .... من امروز واقعا مردم به معنای واقعی بریدم ......۱۴۰۳.۲.۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشاالله یروز برسه که به این روز هات بخندی و خداتو شکر کنی که تموم شد اون آدم و اون زندگی 🫂با تایپکت بغضم گرفت🥺خدا لعنت کنه هر چی آدمه بده که فقط میان و عمر آدمو تلف میکنن و روی سرنوشت تأثیر میزارن 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
خستم خیلی

دنيا واسه ما خسته هاست 

يه روز انقدر استراحت ميكنيم كه خستگيامون از بين ميره 

خستگي روحيمونم شارژ ميشه همه اين اتفاقات تموم ميشه 

هرچقدرم خسته باشيم از لحاظ روحي بلاخره شارژ ميشيم

2738

خدا می‌دونه چقدر حالم گرفته شد 😔. حال خودمم خوب نیست. بدتر شدم.

اگه در حال متارکه هستین و برای کارهای حقوقی نیاز به راهنمایی دارید در خدمتم. هرکمکی از دستم بربیاد در خدمتم.🙏

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️

برات از خدا خودشو میخوام

الهی که خدا بغلت کنه🤍✨️

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم