2733
2734

خیلی وقته این سوال تو ذهنمه...

ما باغ و زمین و ۲ تا خونه داریم ، بنظرتون چرا اینارو نمیفروشیم خونه و ماشین بهتر بگیریم؟ چرا وقتی میتونیم زندگی بهتری داشته باشیم انجامش نمیدیم؟

مگه زندگی چقد طولانیه؟ نگهش میداریم برای کی؟

همیشگیم همیشه این قلب پیشت گیر میمونه :) میشه برای قبولی تو کنکورم دعا کنید🖤

چون ادمها یادشون میره کیفیت زندگی مهمه 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
چون باید فکر اینده بچه ها رو هم کرد

خب ما دو تا خواهریم من کنکوری و کوچیکه محصل 

خرجمون از حقوق بابام در میاد 

اصولا خیلی از پدر مادر ها همینجورین .میخوان ی سرمایه داشته باشن برای آینده آخرش هم سرمایه میرسه به د ...

اما اونا طوری برخورد میکنن ک راضی‌ن مثل اینکه فقط من ناراضیم 

دقیقا منم برام سواله نگه میداریم واسه خوشگلی  وقتی میتونیم اینارو بفروشیم یدونه هم داشته باشیم ...

آره واقعا 

اون خونه دست مستاجر ماهی ۴ تومن 

اگه بفروشیمش خونه ای ک زندگی میکنیمم بفروشیم میتونیم خونه ی خیلی بهتری بخریم یا حتی یکی از باغ یا زمین رو 

مثلا وقتی میتونم آیفون داشته باشم چرا ندارم😐😂

آره واقعا  اون خونه دست مستاجر ماهی ۴ تومن  اگه بفروشیمش خونه ای ک زندگی میکنیمم بفروشیم ...

دقیقا منم مجردی به همین فکر میکردم و بچه کوچیکه بودم حرف حرف من بود 😂

همین کارو کردم خیلی خوب شد باور کن مامانم ۲۰ سال داشت تو به خونه تکراری زندگی میکرد خسته شده بود دلش باز شد یه خونه بزرگتر و قشنگتر خریدیم که آشپزخونش مورد پسند مامانم بود هنوزم عاشق آشپزخونه🫠😂

2706