2737
2734
عنوان

حس ششمیا و کسایی که نیاز دارن بیان

70 بازدید | 13 پست

من تاپیک تو نی نی سایت زیاد دیدم در این باره ولی اعتقادی نداشتم ولی وقتی دیدم انقدر زیاده گفتم منم تست کنم

اگه هستید بیاید

تو چشات معجزه میکرد حالا شدی موجب این درد):)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باردارم؟ جنسیت بچه خواهرم چیه 

جنسیت بچه خواهرتون دختر

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋
2738
خودم باردارم؟

خیر ولی میشی .

انشالله

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋