2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جانم

من یه دختر قوی ام و از لحاظ روحی خیلی مستقلم . من یه دختر موفقم که هیچی کم نداره . یه دختر قشنگی که زیباییش زبون زد همه است ، یه دختری که کل آشناهاش غبطه ی هوش و استعدادش رو میخورن ، یه دختری که عاشق لواشکه و هر چی ترشه ! من یه دختر آرومم اما در عین حال وحشی ، کم حرف و در عین حال میتونم پر حرف ترین باشم ، عشوه دارم اما به میزان لازم ! میتونم قلب هر کی رو که بخوام با چشمام تسخیر کنم . این منم ! با این همه ویژگی های خوب ، ویژگی بدی ندارم و سعی میکنم به خودم تلقین بدی نکنم ، همین که ثاف و ساده و بی ریا هستم برای هفت پشتم کافیه ، من همه ی آدمای مهربون به دلم میشینن اما ... من عاشق یه آدم مهربونی شدم که بیش از حدش اومده تو قلبم و ذهنم ، اما من اونو میخوام و همین طور هم میشه و من بدستش میارم . اندامم عالیه و هر وی بپوشم بهم میاد ، قدمم عالیه و اصلا کوتاه یا بلند نیستم ، موهامم بلنده و این زیبایی منو چندد برابر میکنه . فن بیانم عالیه و شعرای قشنگی مینویسم . خلاصه هر چی خوبیه تو جهان میتونی توی من پیدا کنی . این همه از خودم تعریف کردم که حس خوب بیاد دستم و کسی که میخونه اینو بهم انرژی خوب بفرسته ، من یه دختر معرکه ام همین!
2731
2740
هیچی .وقت خیلی میترسم .امروز ندارم درس بخونم

از چی می‌ترسی عزیزم؟

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋
از همه چی .ارواح و ... فردا تاریخ م قراره بپرسه امروز اصلا ندارم

اگه از ارواح و چیزهای ماورایی می‌ترسی ، با یقین به وجود خدا فکر کن به اینکه همیشه همراهته و قدرت مطلقه ، سوره ناس و بخون اگه بلد نیستی مدام زیر لب تکرار کن بسم الله الرحمن الرحیم.

اگه حس و حال نداری درس بخونی ،  نخون استراحت کن اگه فکر میکنی لازمه که بلد باشی و نمیتونی بخونی ، مدرسه نرو فردا . خودت مهم تر از هرچیزی هستی امااا همیشه رو مود خستگی نباش و نمون . ریلکس کن اما بعدش قوی تر ادامه بده سنت کمه به آینده فکر کن و به چیزای الکی و بیهوده که ذهنتون بهم میریزه فکر نکن .

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋
اگه از ارواح و چیزهای ماورایی می‌ترسی ، با یقین به وجود خدا فکر کن به اینکه همیشه همراهته و قدرت مطل ...

ن میدونی چیه .عصری تست تاریخم زدمو .اما یذره که .وسواس فکری دارما .مجبورم هی تکرار  تکرار کنم .فردا صبحم میتونم بخونما .اما وسواس فکریمم نمیزاره

اگه از ارواح و چیزهای ماورایی می‌ترسی ، با یقین به وجود خدا فکر کن به اینکه همیشه همراهته و قدرت مطل ...

تست تاریخ که زدم .کمتر از ۵تا غلط داشتم اما ۱۷تا درست داشتم چند تام .جواب نداده .اما وسواس فکریم نمزاره

تست تاریخ که زدم .کمتر از ۵تا غلط داشتم اما ۱۷تا درست داشتم چند تام .جواب نداده .اما وسواس فکریم نمز ...

قبل از هرچیز بهت بگم به وسواس فکریت بها نده ، چون اگه ازش غافل بشی میبینی خیلی فراتر رفته و صفر تا صد زندگیتو تحت شعاع قرار داده تا مرز افسردگی هم آدمو میکشونه . انگیزه بده به خودت.  به این فکر کن که میتونست غلط هات ۸ تا باشه ولی کمتره . 😁