2737
2739
عنوان

میرم بیرون حالم بد میشه

137 بازدید | 14 پست

وقتی میرم بیرون مثلا حال و هوام عوض شه بدتر حالم بد میشه میگم سریع برگردم تو اتاقم با اینکه خوشم میگذره بهم بیرون

تا حالا اینجوری شدین ؟  

خب نرو بیرون 

تو خونه حال خودتو خوب کن

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم همینم

صبح ها ک نیستم

بعدم ک میام خونه همش تو اتاقمم

عصرم مامانم میره سرکار

بابام و داداشم همیشه تو حال ان

منم اگه برم پیششون خوش میگذره

ولی حالم بد میشه از اتاق بیرون نمیام

منم توی خونه بیشتر بهم خوش میگذره

مگر اینکه با دوستم برم بیرون

تنها برم، کلافه میشم و دلم میگیره

عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
خب نرو بیرون  تو خونه حال خودتو خوب کن

اصلا بیرون نمیرمم فک کن درماهی یک بار یا دوبار ک اونم ب غلط کردن میفتم

من اگه امسال قبول بشم برم دانشگاه مجبورم برم تو جامعه نمیشه ک اینجوری باشم همش

2740
منم توی خونه بیشتر بهم خوش میگذره مگر اینکه با دوستم برم بیرون تنها برم، کلافه میشم و دلم میگیره

من امروز پیش دوستام بودم خیلیم خوب بود 

همین ک برگشتم غم عالم اومد تو دلم ک چی بود بیرون چقد مسخره بود و اینا کاش خونه میموندم

من امروز پیش دوستام بودم خیلیم خوب بود  همین ک برگشتم غم عالم اومد تو دلم ک چی بود بیرون چقد م ...

آره درکت میکنم منم همینم🤦🏻‍♀️💔

عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
انقد مسخرس ک دوس دارم بشینم گریه کنم:/

🥲🥲🥲

شاید به خاطر هوای بارونیه

یا مثلا سعی کن یه جوری بیرون نری که غروب خونه باشی

صبح برو تا ظهر

🥲🥲🥲 شاید به خاطر هوای بارونیه یا مثلا سعی کن یه جوری بیرون نری که غروب خونه باشی صبح برو تا ظه ...

حس میکنم ب خاطر کنکور افسرده شدم ی ساله تو خونم از بیرون بیزارم

بعد میگم اتفاقا کنکوری دلش میخاد فرار کنه از درس بره بیرون بعد من برعکس حاضرم بشینم تو خونه درس نخونم ولی بیرون نرم

2706