2737
2734
عنوان

برای کنکور آماده این؟میشه بیاین:)

190 بازدید | 24 پست

بچها من انسانیم طول سال دست و پا شکسته خوندم 

فروردین کاما افسردگی گرفته بوم ی کتابو باز نکردم حتی ازمونامم ندادم امروز گفتم ی دوره کنم ک نمیرسم 

صبحم گفتن ب هیچ وجه نخونین

هدفم تیره و نهایی ها ولی میترسم اینو بد بدم روحیم ببازم

میشه یچیز بگین اروم شم دارم ب خودکشی فکر میکنم:)))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم مثل توام ولی میگن راحته اردیبهشت و اینکه نهایی خیلی تاثیر داره حتی اگ اینو هیچی نزنی یه تراز ۴۵۰۰بهت میده نهایی۱۹بشی ترازت میشه ۱۲ هزار بعدش میانگین۸۵۰۰ راحت قبولی به نظرت راسته؟

نترس میری میدی میفهمی اصلا ترسناک نبود

فقط اون لحظه میگی کاش بیشتر میخوندم 

و بعدشم هیچ اتفاق بدی و قیامتی نمیشه

اتفاقا یکم ارامش میگیری

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم

منم نخوندم 

دارم از عذاب وجدان و استرس میمیرم 

خیلی ناراحتم که تمام تلاشمو نکردم

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت / که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت / من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش / هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت                                         به امید آبادی ایرانم...🌱🌼
2738

کی گفته صبح نخونیم بخون بابا اتفاقا من وقتی آزمون های سنجش و گزینه دو اینا میرفتم وقتی روز قبل درس میخوندم خیلی خوب میتونستم بزنم همه چی یادم بود

من همون خردادی ریزه میزه ومهربون هستم که کاربری قبلیم از دس رف😑این کاربریه جدیده همه فک میکنن دختر آرومیم اما نمیدونن چه آتیش پاره ای هستم😂😝سعی نکن یه حرفو دوبار تکرار کنی چون من لج میکنم دیگ اصلا انجام نمیدم😂مغرور و لجباز هم هستم و البته مودی🥰😂حس ششمم کمی قویه😁
نترس میری میدی میفهمی اصلا ترسناک نبود فقط اون لحظه میگی کاش بیشتر میخوندم  و بعدشم هیچ اتفاق ...

من وقتی بیام تا تیر یکوب میخونم برای نهایی و تیر

ولی جوری نبودم ک بگم میتونستم بخونم نخوندم واقعا حال روحیم بشدت بد بود

خیلی ها مثل شما هستن و برای تیر برنامه ریزی کردن چیزی نیست که بخوای بخاطرش روحیت و از دست بدی یا اض ...

میدونه چیه زنگ زدم ب دوستم و گفت اره من همرو خوندمو هدفم این کنکورستو حالم داره بهم میخوره از خودم

من وقتی بیام تا تیر یکوب میخونم برای نهایی و تیر ولی جوری نبودم ک بگم میتونستم بخونم نخوندم واقعا ح ...

حال همه بده حتی رتبه یک کسی برنده بود که با حال بدم بخونه  😞

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم

یه چند تا دوست و رفیق صمیمی برای خودت پیدا می‌کردی با همدیگه حرف می‌زدید درس می‌خوندید صداتونو ضبط می‌کردید برای همدیگه تدریس می‌کردید تو صدای ضبط شده اونو گوش می‌دادی اون صدای ضبط شده تو رو

کارهای کیوت و حال خوب کن انجام می‌دادی

یا یه صفحه برا خودت درست می‌کردی گزارش‌کار و عکس کتاب و درساتو داخلش می‌ذاشتی و حس و حال روزتو داخلش پست می‌کردی درباره اون روزت می‌نوشتی

هم برات خاطره ارزشمند میشه و هم مردم تلاشتو می‌بینن و هم اینکه قراره تلاشتو ببینن  باعث میشه که با انگیزه بیشتری درس بخونی 

یا حتی بعضی برنامه‌ها هستند که می‌تونی تصویرتو باز کنی به صورت نیمرخ یا اینکه صورتتو بپوشونی فقط کتابت معلوم باشه و درس بخونی کتابتو ورق بزنی به صورت لایو اگه هم نت نداری می‌تونی بسته نامحدود شبانه بگیری و یه شب تا صبح درس بخونی امتحان کن ببین چقدر تاثیر داره توی لایو درس خوندن پست گذاشتن درباره‌اش و گزارش کارتو حس و حال اون روزت اینکه چقدر تلاش کردی

تو یه آدم مستقل و موفقی از الان انقدر اعتماد به نفس و حال خوبتو بالا ببر که وابسته کنکور نباشی هزار تا راه برای کسب درآمد هست . طرف عکاسه داره درآمد نجومی در میاره اون یکی اومده دوره طراحی کرده همونو چند ساله داره می‌فروشه یکی خیاط درآمد بالا داره کلی چیزای خفن و جالب تو دنیا هست برای امتحان کردن انقدر استرسی و وسواسی نباش و حتماً برای اعتماد به نفس و حال خوبت این راه‌ها رو امتحان کن

میدونه چیه زنگ زدم ب دوستم و گفت اره من همرو خوندمو هدفم این کنکورستو حالم داره بهم میخوره از خودم

اینکه یه نفر خونده و آماده‌ست دلیل نمیشه شما خودتو ببازی

شما با خودت رقابت کن نه با بقیه اونجوری فقط احساس ناامیدی بهت دست میده 

2706