2733
2739

سلام عزیزان 

من باردارم  و قبل از اینکه جنسیت بچمون معلوم بشه با شوهرم تصمیم گرفتیم اگه پسر باشه اسمشو بذاریم شاهان ‌و از روزی که فهمیدیم پسره تصمیممون قطعی شد بعد امروز فهمیدم پسر عمم بچش بدنیا اومده و میخوان بذارنش شاهان مامانم و خواهرم خیلی ناراحت شدن خودمم کمی ناراحت شدم چون تو فامیل کسی اسمش شاهان نبود همسرم میگه اگه اونا بذارن شاهان ما تغییرش میدیم اسمشو اما من شاهانو  دوست دارم کلی با اسم شاهان صداش زدم نمیدونم چیکار کنم البته ما شاید سالی یه بار اونارو ببینیم ما یه شهر دیگه زندگی می‌کنیم اما خب کاش نذارن 

شما باشید اسمی که دوست دارین رو تغییر میدین ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه من همون اسم رو میزارم 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

تغییر نمی دم

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2740

وا مگه اسم انحصاریه که یکی بخواد بذاره بقیه دیگه نباید سمتش برن‌ . 

حالا خیلی حساسی شما یه چیز دیگه بذار. 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2706