2733
2739
عنوان

جذب کراش

63 بازدید | 6 پست

سلام.

کراشم خیلی شل کن سفت کن میکنه 

استوری هام سین میزنه ولی لایک نه 

بار اول عاشقانه گذاشتم،  ی شعر از ابتهاج 

بار دوم فلسفی گذاشتم چند وجهی بود میشد شکست عشقی هم تلقی کنه

با سوم عکس خودم و همکارم گذاشتم 

بار چهارم عکس آسمون شب که خودم گرفته بودم...

از طرفی با اینکه محل کارمون جداست منو دید میزنه...محل کارمون اینجوری هست که بخشمون چسبیده به هم ، وقتی میخواد بره بخششون ایستگاه پرستاری ما رو میبینه ...فردا صبح عصر هست از ساع ۷صبح تا ۸ شب بخش هست ،منم عصرم ساعت ۱ عصر تا ۸ شب...

از طرفی ریسم رفته به پسره گفته ما تو بخشمون ی دختر خوب داریم ، بیا بگیرش یا ازدواج کنید...پسره هم خندیده...

منشی بخششون بهم گفت دلت خوش نکن من مزه دهن پسرمون میدونم و اینکه پسر به این خوبی حتما برا خودش کیس داره‌...

اینم بگم پسره خیلی خجالتی هست مثلا شبها وقتی کاری داره با کلی خجالت به دکترها زنگ میزنه(اینو چندتا از دکترامون گفتن...)در حالی که من هز موقع نیاز باشه زنگ میزنم چون شیفته دیگه😅

بنظرتون همچین پسری میتونه رل داشته باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
لطفا راهنمایی کنید

وایی دختر منم دقیقا تو همچین شرایطی ام محل کارمون یکیه ولی ما باهم دوست بودیم الان قهرکردیم اون یه رفتارایی کرد که نشون بده پشیمونه وبرگردیم باهم اما مستقیم نیمد بگه ولی من ناراحتم ازش ومیخوام بیشتر تلاش کنه برا برگشتم دلم میخواد یه رفتارایی بکنم که بیشتر بیاد سمتم هم غرورم شکسته نشه یه جورایی دوستدارم توجهشو جلب کنم 

وایی دختر منم دقیقا تو همچین شرایطی ام محل کارمون یکیه ولی ما باهم دوست بودیم الان قهرکردیم اون یه ر ...

نه ما ی کلمه حرف نزدیم.

جریان ابن بود که همه از این اقا تهریف میکردن...منم از کنجکاوی رفتم یا پیح خانواگیم(دوتا پیج داذم)این فالو کردم اونم بک داد...برای بار اول چهرش دیدم...

بعد ی مدت همین مشی بخشون گفت بزار من پسرمون صدا کنم ببین جت گلیه که من خودم قایم کردم....بعد ادامه داشتان