2733
2739

من خودم بین یکتا و توکلی موندم

احتمالا یکتا ببینم

دوره نهاییش فک کنم شروع از بهمنه 

ببین بعد هر ویدیو خودت باید بشینی حزوش و بخ نی و بهتره از ی کتاب آموزشی دیگه هم ی سری نکات و بخونی و بعدش فقط نمونه سوال

استرس فارسی و دارم و شرو نکردم /:

من خودم بین یکتا و توکلی موندم احتمالا یکتا ببینم دوره نهاییش فک کنم شروع از بهمنه  ببین بعد ...

دوازدهمی؟

منم خیلی استرس دارم و فارسیمم خوب نیست میگن یکتا هم بهتره نمیدونم گیج شدم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوازدهمی؟ منم خیلی استرس دارم و فارسیمم خوب نیست میگن یکتا هم بهتره نمیدونم گیج شدم😭

ببین بیخیال بقیه چی میگن ، فارسی بیشترین ضریب و داره و انقدر دس دس نکن و شروع کن چون فیلما زیادن خوده فارسی هم حجمش زیاده ، نمیگم ک بترسیا میرسی اگ شرو کنی فقط از این شاخه ب اون شاخه نپر / همه معلم ادبیاتا بهترین ورژن خودشون و میزارن وسط همشون یکی ان منتهی بستگی ب دانش اموز داره ک با کدوم بیشتر مچ میشه همییین

2728
ببین بیخیال بقیه چی میگن ، فارسی بیشترین ضریب و داره و انقدر دس دس نکن و شروع کن چون فیلما زیادن خود ...

براکنکور آماده اینن؟

بچها من درست نخوندم فروردین افسردگی داشتم الان از استرس دارم میمیرم هدفم تیره ولی میترسم اینو بد بدم روحیم ببازم:)

انسانیم

براکنکور آماده اینن؟ بچها من درست نخوندم فروردین افسردگی داشتم الان از استرس دارم میمیرم هدفم تیره ...

نه ، این و فقط برو ببین جلسه چجوریه / نهایی و خوب بده / انسانی راحت میشه تو دوماه خوند و درصد معقولی بدست اورد حداقلش بخونی وضعیتت بهتره میشه

براکنکور آماده اینن؟ بچها من درست نخوندم فروردین افسردگی داشتم الان از استرس دارم میمیرم هدفم تیره ...

هممون استرس داریم ، هممون شرایطمون سگیههه ، هممون ناراحتیم ولی سر جلسه امتحان و کنکور هیییچکس ب دادت نمیرسه خودتی و ی مداد همین!