2733
2734
عنوان

آیا چت فیک رو دادگاه تشخیص میده

122 بازدید | 11 پست

با شوهرم مشکل داریم زن صیغه کرده میخواد منو طلاق بده میخواد آبرومو ببره که چت دارم ازت با فلانی درحالی‌که من از خودم مطمئنم که اصلا با طرف چت نکردم همکار بود فقط چند سال پیش یکی دوبار تلفنی صحبت کردم به خاطر مسائل کاری. 

الان میگه تو دادگاه چت رو میارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی میشه. میگه وویس فرستادی من اصلا به خواهرم وویس نمیفرستم

نمی دونم ..همونطور که پایان نامه هارو چک میکنن از هوش مصنوعی نباشه

یه راه باید باشه که اگه دستکاری باشه تشخیص داد

اابته دادگاه شلوغه کار پلیسه این برسی ها که برا کارای عادی وقت نمیزارن مگه اینکه شخصا تلاش کنی

2731

توبگو بهش هرچی داری بیار وواسم مهم نیست چون کاری نکردم

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
2740
قاضی طلاق من اس ام اس های شوهرمو خوند دلش بزام سوخت بهم رای داد خودش کارامو راست و ریس کرد .ولی منشی ...

خب چی شد آخرش. 

من پیام‌ها وضبط صداها که بهم تهمت میزنه نشون قاضی بدم

خب چی شد آخرش.  من پیام‌ها وضبط صداها که بهم تهمت میزنه نشون قاضی بدم

رای قاضی مهمه نه حرف منشی .قاضی باهمون پرینتهای اس ام اس بهم رای داد.یکم ناله زاری هم بکن .منشرایطتو نمیدونم ولی اگه راه داره زندگیتو بساز طلاقو بذار اخرین مرحله من اوضاعم خیلی افتضاح بود